Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA EN İYİ YETKİLİ SERVİS???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Cavabınız için çok teşekkürler.

OPAN iskitlerde ki değil mi? Nasıl bir işlem yaptılar detayını söyleyebilir misiniz? İzolasyon mu attılar araya? Bu cumartesiye bu işlem için REİS'ten randevum var ama öneriyorsanız iptal edip OPAN'dan alacağım.
    Evet iskitlerde yeri. Normalde konya yolundaki OPAL'e gidiyorum ama oradakiler pek yapmak istemediler. REIS'e hiç gitmedim. Bence iptal etmeyin. Yapmazlarsa OPAN dan randevu alırsınız.
    İşlem olarak izolasyon koydular ama çok işe yaradı. Bastırınca esneme yapmıyor, ses çıkartmıyor.
    Siz REIS e gittikten sonra sonuçları paylaşabilir misiniz?

Yorum

OPAN'ı aradım geç süre verdiler, bu cumartesi REİS'e gideceğim. OPAL neden yapmak istemedi ki acaba? Tabii ki sonuçları paylaşırım, teşekkürler cevabınız için.
      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
        OPAN'ı aradım geç süre verdiler, bu cumartesi REİS'e gideceğim. OPAL neden yapmak istemedi ki acaba? Tabii ki sonuçları paylaşırım, teşekkürler cevabınız için.
        Öndeki panel komple sökülecek gerek yok dedi OPAL. Aslında sadece ekranın altındakı bölümü çıkartıyorlar. Uğraşmak istemediler heralde.
        Siz ne yaptınız?

Yorum

Hocam ben REİS'e bıraktım arabayı sabah bir kaç problem ilettim öğleden sonra teslim aldım kısa sürdü aslında bayaa. Göğsün ne kadarını söktüler bilmiyorum ama şu an ses yok gibi bazen çok kötü yolda filan yine ses geliyor gibi ama bir yaz geçsin de bakalım duruma göre belki tekrar götürürüm.
          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
          X