Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni zafira'ya kalite kontrol

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni zafira'ya kalite kontrol

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Şafak hocam süpersin vallahi.....Bu arada geçmek tamponları ve egsoz dumanını göstermek de benden muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
    )) son gülen iyi gülermiş 0 100 yapalım sen istersen şimdiden motorunu 2.0 la değiştir ama kim kaybederse diğernin markasına geçecek.. kabul mü?
    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      Şafak hocam süpersin vallahi.....Bu arada geçmek tamponları ve egsoz dumanını göstermek de benden muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
      )) son gülen iyi gülermiş 0 100 yapalım sen istersen şimdiden motorunu 2.0 la değiştir ama kim kaybederse diğernin markasına geçecek.. kabul mü?
      Senin için sorun yok sen her tarafa gidiyorsun haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        Senin için sorun yok sen her tarafa gidiyorsun haha haha
        tabi tabi benim kapımda duruyor ambulence mi fluance mi nedir?
        F30 Sport+

Yorum

Fatih hocam haklı....Kardeşim hem rocco mudur cocco mudur ona bineceksin hem de gelip insigniateam sayfasında gezineceksin hem de hazır zaten insignia veya astraya dönüş yapacakkken buna kulp bulcaksın....Bu arada arkadaşa ben anlatamadım birisi artık yardımcı olsun bozuk plak gibi 0100 deyip duruyor . Bu arkadaşın son süratı 100 galiba ordan ötesini hiç konuşmuyor da muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Fatih hocam haklı....Kardeşim hem rocco mudur cocco mudur ona bineceksin hem de gelip insigniateam sayfasında gezineceksin hem de hazır zaten insignia veya astraya dönüş yapacakkken buna kulp bulcaksın....Bu arada arkadaşa ben anlatamadım birisi artık yardımcı olsun bozuk plak gibi 0100 deyip duruyor . Bu arkadaşın son süratı 100 galiba ordan ötesini hiç konuşmuyor da muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
            Bu muhabbetin buralara geleceği belliydi haha haha
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
            X