Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Opel Zafira Tourer

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Opel Zafira Tourer

dün opel.com.tr ye bir gireyim dedim baktım Zafira Tourer araçlara eklenmiş. mikrositesine bayıldım herşeyi ayrıntısıyla tanıtmışlar. bu bölümde eksik bulduğum yer aracı yapılandırırken 360 derece döndüremiyorsunuz ama yinede renk ve jant seçimi yaptırması güzel bu aracı ben çok beğendim siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni Opel Zafira Tourer

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/s...ira/index.html

Yeni Opel Zafira Tourer mikrosite

http://www.opel.com.tr/microsite/zafira/

*ön/arka kapı içi aydınlatmaları ve orta konsolun her iki yanından şerit halindeki kırmızı aydınlatmaya bayıldım. keşke bu donanım ve ambiyans bizim araçlarda da olsa.
    *dijital klima düğmelerine dikkat edin bizimkilerde sıcaklık ayarı yaptığımız çevirmeli düğmenin etrafındaki ışık sadece kırmızıyken bunda maviden kırmızıya doğru bi aydınlatma yapılmış. o da çok güzel duruyor. benim iç aydınlatma ile ilgili dikkatimi çeken ve beğendiğim detaylar bunlar.

bunlara ek olarak gördüğüm ekstra özellikler, şerit takip asistanı.
    öndeki araca süratli yaklaşırken gelen görsel ve sesli uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi.
    orjinal navigasyon sistemi üzerine geri görüş kamerası sistemi.
    opsiyon olarak alınabilen bir başka özellik ise arka pilakalıkta stop lambalı ve yine pilakalı bir bisiklet taşıyıcısı. (4 bisiklet kapasiteli)
    panaromik ön cama ve arkada oturanlar için yine ayrı bir cam tavan çok farklı ve gece yolculuklarını çok daha keyifli hale dönüştüren farklı özellikler.
    benim bu arabada en çok beğendiğim bir başka özellik ise lounge oturma sistemi (yeni flex7plus) ve orta konsolun çoklu saklama imkanı sağlaması. kol dayama kat kat saklama bölmeli yapılmış.
    ek olarakta yanlış bilmiyorsam arka stop lambaları ledli ve tasarımı da çok şık.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: Yeni Opel Zafira Tourer

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

sınıfı için güzel olmuş bence motorlar ne? 1.3 dizel 1.6 115 lik mi?
      F30 Sport+

Yorum

1.4t ve dizel olarak 2.0 cdti var keşke 1.6t otomatikte olsaydı.
        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Bakiyorum da Gokhanim iki dakikada vwci oluverdin. Kiskanmayin kardesim arabada duygu tip deyince opel....vw de hic olmayan birsey.... Hergun dogustayim bir taneracin ici veya dii bni cezbetmiyor. Dun ir an. Panamera4s e aktim calistirdm inceledim....Araba o digerleri baska yerde....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            Bakiyorum da Gokhanim iki dakikada vwci oluverdin. Kiskanmayin kardesim arabada duygu tip deyince opel....vw de hic olmayan birsey.... Hergun dogustayim bir taneracin ici veya dii bni cezbetmiyor. Dun ir an. Panamera4s e aktim calistirdm inceledim....Araba o digerleri baska yerde....
            abi benim eğer bi huyum varsa oda marka fanatikiği yapmamdır merak etme hele şu roccoyu bi deneyim onunda ipini sererim ortaya hemen
            F30 Sport+

Yorum

http://www.opel.fr/content/dam/Opel/...r_03012012.pdf
              BMW 530 D gran turismo

Yorum

valla çok şekil, zaten zirvedeydi, tekrar zirveye oynar bence, yakışıklı

Yorum

Buna mı geçiş yapsam ne yapsam
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                  X