Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vectra C Elegance OPC Line

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vectra C Elegance OPC Line

Sahip olduğum araç 140.000 km de şu anda..2004 model..1.6 elegance.. Ort 7.4 lt yakıt tüketimi var 100 km'de... Elimden geldiğince modlamaya çalıştım..Araç donanımına ve standartlarına ek olarak yaptırdığım şeyler:

-Gün ışığı (sarı-beyaz) iç ayak ve kapı eşikleri aydınlatması,iç aydınlatmayla paralel olarak ayna altına ledler, bagaj için led aydınlatma, torpido için beyaz 6 ledli aydınlatma ve okuma lambaları led
    -Sürücü kolçağının orjinal GM gözlük kabıyla güncellenmesi,
    -İç mekanda; kapı kollarının krom kaplamaları altındaki plastik zemin üzerine ve havalandırma ızgaraları çerçeveleri ile direksiyon simidindeki kanatların karbon folyo ile kaplanması
    -Arka koltuklar için tek kademeli koltuk ısıtma güncellemesi
    -Pilot koltuğu arkasına orjinal GM elbise askılığı güncellemesi
    -Arka koltuk ve araç içinin belirli bölmelerine ses yalıtım malzemesi ile desteklenmesi ve akustik ses süngerleriyle de iyileştirme yapılması
    -İrmscher logosuz laser modelli ön panjur güncellemesi,
    -5 ledli ve kontak ile çalışır kısalar yandığında kendisini kapatan,sinyale duyarlı philips gündüz seyir ledleri güncellemesi,
    -Opc Line arka çift çıkışlı difüzör, opc line bagaj spoilerı güncellemesi
    -Ön standart tamponun GTS tampona güncellenmesi
    -Çift çıkışlı egzoz sistemi ve krom egzoz uçları güncellemesi,
    -Arka süspansiyon takımı ve önlere özel gazlı süspansiyon takımı ile güncellenmesi
    -Arka cam üstüne vxr spoiler güncellemesi
    -Valeo şerit takip sistemi ve kırmızı ışık ile hareket uyarıcısı
    -Valeo ön/arka ekranlı park korumalı ve korna ikazlı park sensörü
    -Füme 3.stop lambası ve depo marka füme ledli stoplar...
    -Krom eşik takımı ve kapı kolu güncellemesi
    -Arka çift egzoz aralarında karbon folyo kaplaması,
    -Kapı kolları oyuklarının karbon kaplaması,
    -Orjinal GM çamurluk/paçalık ön takımı
    -Valeo Far sensörü
    -Black & Decker soğutuculu/Buz yapıcı/Isıtıcılı seyahat asistanı
    -Orjinal Hella siyah çerçeveli Adaptif Far sistemi
    -4 cama orjinal hatlara uygun rüzgarlık
    -Vectra multimedia sistemi (TV,DVD,Bluetooth,Geri vites kamerası,Radio..)
    -Brembo ön-arka takım fren kaliper kapakları güncellemesi
    -OPC ve Transformers sticker
    -K.ATATÜRK imzasız olmaz..
    -17'' Snowflake orjinal OZ marka OPC jantlar

Ve aracıma ait 1-2 fotoğraf;

İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Ynt: Vectra C Elegance OPC Line

Görmek lazım bu güzeli

Yorum

Ben de görüşmek isterim Hakan Abi..Bursa sayfası var mı acaba? :/
      İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

masallah diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir insignia değil ama aynı genleri taşıyor urock

Yorum

Modlar aracı çok yormamış... Güzel olmuş bence... Ama arkadaki Atatürk imzası bence biraz büyük kaçmış...
            1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Çok Şık. Hayırlı Olsun.

Yorum

Vakit ayırıp yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kontrol Ünitesi
                  Bir insignia değil ama aynı genleri taşıyor urock

bayağı uğrasmıssın ama güzel olmuss..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayret bu jantlardan pek görmemiştim Türkiye'de, çok güzel jantlar, araçta beğenmediğim tek nokta ön spoiler'daki led gündüz farları

Yorum

Bir de kapılardaki ve dikiz aynalarındaki krom parçalar pek uymamış.

Yorum

Yorumlarınız için teşekkür ederim..Krom ekler normalde spor araçlarda olmaz ama sağa sola çarparken hem tampon oluştursun hem de aracı daha pahalı gösteren bir yanı var ondan ötürü araçta kullandım..Gündüz sürüş ledleri ise orj philips 5'li elime çok uygun fiyata geçmişti..Ayrıca gelişen otomobil dünyasına da ayak uydurmak adına almak zorunda kaldım Resimlerde pek parlak çıkmamış..İnsigniaların ledleriyle aynı güce sahip..6.3W ..Jantlar kar tanesi diye geçen orj GM OZ marka jantlardır..Aslında niyetim (mecburiyetten) insignia OPC jantları olacaktı ama son anda bu jantlardan buldum..Bence de çok yakıştı...Tekrar vakit ayırıp yorumlarını paylaşanlara teşekkür ederim..Kazasız çiziksiz hatasız sürüşler dilerim herkese..

Yorum

Yorum

Farın üst kısmında, sinyalin yanında yuvarlak birşey var o orjinal mi? Hiç dikkat etmemiştim c farlarında öyle birşey var mı?
                            Led gündüz farlarını ben de severim ama bu sonradan takıldığı çok belli olduğu için hoş olmamış.

Yorum

Bu farlar AFL özellikli farlar olduğu için görüntüsü biraz farklı..O gördüğünüz bu farların park lambası oluyor..Gündüz farlarıyla ilgili size katılmamak elde değil ama işlevini yerine getirmesi açısından ve bakanlar için güzel ama görenler için kesinlikle haklısınız..

Yorum

İşleniyor...
                              X