Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni corsa (E) opc nin sesi :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yeni corsa (E) opc nin sesi :)

https://www.youtube.com/watch?x-yt-c...yer_detailpage

ses çok sexi
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Ynt: yeni corsa (E) opc nin sesi

InsigniaTEAM

Yorum

orj ses i acaba? bana cat lar çıkımıış gibi geldi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
        orj ses i acaba? bana cat lar çıkımıış gibi geldi
        Doğrudan Opel'in paylaştığı video abi muhtemelen orijinaldir
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

walla orj ise çok iyi, bakalım gelecek mi? GTC ve GTC OPC nin durumu ortada

Yorum

walla orj ise çok iyi, bakalım gelecek mi? GTC ve GTC OPC nin durumu ortada
            Tabiki gelecek, Corsa OPC, OPC'ler içinde en çok satan modeli.
            InsigniaTEAM

Yorum

Orası dediğin gibi ama ben şöyle düşünüyorum,

Eğer fiyatı GTC den pahallı olursa, GTC ye o parayı vermeyen Corsa ya niye versin? HA belki OPC takıntısı olan 1-2 kişi alabilir.

Yorum

Eğer fiyatı GTC den pahallı olursa, GTC ye o parayı vermeyen Corsa ya niye versin? HA belki OPC takıntısı olan 1-2 kişi alabilir.
                Alt sınıfın en üst modeli ile üst sınıfın standart modelini karşılaştırma hastalığımızdan kurtulamadık bir türlü.
                Bu mantıkla Astra'nın en dolu modelini almaya niyetlenen de o parayı Astra'ya vermeyip Insignia alsın.
                Ya da Insignia OPC'yi beğenen o para Opel'e verilir mi deyip Audi'ye BMW'ye yönlensin.
                Bunun sonu yok.

Dünyada bu işler böyle yürümüyor.
                Aksi takdirde üreticiler zengin donanımlı ve/veya yüksek performanslı varyantlar üretmek için hiç efor sarfetmez, tüm modellerin fiyat aralıklarını birbirleri ile çakışmayacak şekilde ayarlardı.

Yorum

dediginiz seye kendimden ornek verebilirim bende,bende suanda corsa opc ve gtc arasindaydim fakat corsa nin genisligi durusu beni tatmin etmedigi icin gtc istiyorum acikcasi. Sonucta arac corsa ve b sinifi bir arac. Evet bire bir kullandim cok performansli ama o kadar...

2015 BMW F30 M Sport

Yorum

1982 de üretime başlayan Corsa kendi segmenti içinde iyi satış rakamları olan bir araç . D Opc daha hırçın bir görünüme sahipti ama benim tahminim yeni yüzün biraz daha olgunlaşması kullanıcı yaşı bakımından da daha fazla kişiye ulaşacağıdır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99

Alt sınıfın en üst modeli ile üst sınıfın standart modelini karşılaştırma hastalığımızdan kurtulamadık bir türlü.
                      Bu mantıkla Astra'nın en dolu modelini almaya niyetlenen de o parayı Astra'ya vermeyip Insignia alsın.
                      Ya da Insignia OPC'yi beğenen o para Opel'e verilir mi deyip Audi'ye BMW'ye yönlensin.
                      Bunun sonu yok.

Dünyada bu işler böyle yürümüyor.
                      Aksi takdirde üreticiler zengin donanımlı ve/veya yüksek performanslı varyantlar üretmek için hiç efor sarfetmez, tüm modellerin fiyat aralıklarını birbirleri ile çakışmayacak şekilde ayarlardı.

Ben öyle yapanlardanım. Sizlerle tanıştığıma göre doğru bir iş yapmışım sanırım oleyy

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                      X