Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CASCADA FİYAT BELLİ OLDU

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: CASCADA FİYAT BELLİ OLDU

Orjinal yazı sahibi: cngerol
    Orjinal yazı sahibi: Serdar99
    Astra Sedan'ın baz modelinde standart olmayıp Cascada'nın baz modelinde standart olan özellikler :

Watt bağlantılı arka aks
    Hiperstrut süspansiyon ön aks
    Spor şasi
    LED arka aydınlatma
    Arka koltuklarda taban ısıtma/soğutma
    Krom egzoz çıkışı
    Spor koltuklar
    Kapı eşik çıtaları
    Çift sesli korna

ve tabii tavan mekanizması, gizli takla barları gibi Cabriolet araçlara özel donanımlar...

şu saydığın özelliklerin hiçbiri aman aman şeyler değil ki. sadece arka koltuklar ısıtmalı (hangi mantıkla yaptılarsa onuda spor arabada makam koltuğu ))))

şuan 2013 model astra sportların en dolusu 44,000tl (22.03.2013 de aldık bitane) birde 2012 model insignia sport tourer var (15.09.2012). bu iki araçla karşılaştırdığımda sadece koltuk,tavan ve ön konsolun deri kaplı olduğu farkı görüyorum bu farkta üstü açılır olmasından kaynaklanan mecburi ihtihaçtan dolayı.

bu araba 94.000tl yi hak etmesi için motor hacmini 2500 ve üzerine, gücünüde 300bg ve üzerine çıkarması gerekir. tabi buna bağlı olarak fren ve şasi sisteminin güçlendirilmesi.

+1903

Yorum

Astra Sedan'ın baz modelinde standart olmayıp Cascada'nın baz modelinde standart olan özellikler :

Watt bağlantılı arka aks
      Spor şasi
      LED arka aydınlatma
      Krom egzoz çıkışı
      Spor koltuklar
      Kapı eşik çıtaları
      Çift sesli korna

ve tabii tavan mekanizması, gizli takla barları gibi Cabriolet araçlara özel donanımlar...

şu saydığın özelliklerin hiçbiri aman aman şeyler değil ki. sadece arka koltuklar ısıtmalı (hangi mantıkla yaptılarsa onuda spor arabada makam koltuğu ))))

şuan 2013 model astra sportların en dolusu 44,000tl (22.03.2013 de aldık bitane) birde 2012 model insignia sport tourer var (15.09.2012). bu iki araçla karşılaştırdığımda sadece koltuk,tavan ve ön konsolun deri kaplı olduğu farkı görüyorum bu farkta üstü açılır olmasından kaynaklanan mecburi ihtihaçtan dolayı.

bu araba 94.000tl yi hak etmesi için motor hacmini 2500 ve üzerine, gücünüde 300bg ve üzerine çıkarması gerekir. tabi buna bağlı olarak fren ve şasi sisteminin güçlendirilmesi.

Yollarda görebileceğiniz her 1 Cabrio araca karşılık, aynı aracın Sedan-Hatchback-Station Wagon modellerinden en az 40 tane göreceksiniz.
      Belki oran daha da yüksek olacaktır, ben az bile söylemiş olabilirim, dolayısı ile bire bir karşılaştırma yapmak bana pek anlamlı gelmiyor.

Ben sadece iki araç arasındaki farkları yazdım, o fiyata değip değmeyeceği herkesin kendi takdirine kalmış.

Bu arada "en dolusu 44 bin" dediğiniz Astra Sport sanırım şu an liste fiyatı 48 bin TL olan 1.4 140hp Hatchback olsa gerek.
      Bayinin yaptığı indirimle bu fiyata almış olduğunuzu tahmin ediyorum.

Ancak "en dolusu" ifadesine katılamayacağım, çünkü siz o araca "en dolusu" derseniz üzerine 17 bin TL daha verip listedeki tüm opsiyonlarla birlikte alan kişi aracını nitelendirecek bir ifade bulamaz.

44 bin TL verip aldığınız araç standart Sport'dur.

Stil paketi de olsun derseniz 1839 TL daha, sunroof için 2044 TL daha, navigasyon için 2146, AFL için 2759, ergonomik spor deri koltuklar için 3321, Flexride için 2759, ve 18" jant paketi için de 2810 TL daha verirsiniz. İşte o zaman o araç gerçekten "Sport'un en dolusu" olur.

Yorum

Abi oran kesinlikle 40a 1 falan degil belki 2.000-3.000e falan 1dir rcz nin 75 milyar oldugu piyasada cascadanin 45 milyar olmasi beklenemz heralde ama 95te baya pahali tabi
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Watt bağlantılı arka aks
          Spor şasi
          LED arka aydınlatma
          Krom egzoz çıkışı
          Spor koltuklar
          Kapı eşik çıtaları
          Çift sesli korna

Yollarda görebileceğiniz her 1 Cabrio araca karşılık, aynı aracın Sedan-Hatchback-Station Wagon modellerinden en az 40 tane göreceksiniz.
          Belki oran daha da yüksek olacaktır, ben az bile söylemiş olabilirim, dolayısı ile bire bir karşılaştırma yapmak bana pek anlamlı gelmiyor.

Ben sadece iki araç arasındaki farkları yazdım, o fiyata değip değmeyeceği herkesin kendi takdirine kalmış.

Bu arada "en dolusu 44 bin" dediğiniz Astra Sport sanırım şu an liste fiyatı 48 bin TL olan 1.4 140hp Hatchback olsa gerek.
          Bayinin yaptığı indirimle bu fiyata almış olduğunuzu tahmin ediyorum.

Ancak "en dolusu" ifadesine katılamayacağım, çünkü siz o araca "en dolusu" derseniz üzerine 17 bin TL daha verip listedeki tüm opsiyonlarla birlikte alan kişi aracını nitelendirecek bir ifade bulamaz.

44 bin TL verip aldığınız araç standart Sport'dur.

Stil paketi de olsun derseniz 1839 TL daha, sunroof için 2044 TL daha, navigasyon için 2146, AFL için 2759, ergonomik spor deri koltuklar için 3321, Flexride için 2759, ve 18" jant paketi için de 2810 TL daha verirsiniz. İşte o zaman o araç gerçekten "Sport'un en dolusu" olur.
          Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla opel araçlar konusunda belli bir deneyiminiz var. size ve forumdaki diğer arkadaşlara bir sorum olacak. 2012 sonlarına doğru yeni bir araç için araştırma ve karşılaştırmamı yaparak insignia sport tourer+cam tavanlı modelinde karar kıldım ve uygun zamanı bekleyerek istediğim araç aldım. aracı aldıktan sonra şu izlenime vardım "opelin piyasa koşulları ve bayilerinin fiyat politikası tam bir karmaşa kısacası kör tuttuğunu öper mantığı ile çalışıyor"
          şu anda 2 adet opel aracım var ve her ikisinden de çok menmunum. ama yaza doğru insignia aracımı satıp başka marka bir araç almayı düşünüyorum. sizce kaça satarım yada satmalıyım. forumdaki tüm arkadaşların fiyat konusunda görüşünü bekliyorum.

yeni aldığım 2013 model astra sport 1.4 140hp active select ve üzerinde 18" cant var ve stil paketli
          satmayı düşündüğüm 2012 model insignia sport tourer 1.6 180hp cosmo komple cam tavan sunroof (trafiğe çıkış tarihi 15.09.2012) km:12500de, rengi carbon siyah, koltuk rengi bej ve deri-kumaş karışımlı.

2012-insignia sports tourer 1.6t 180bg

Yorum

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/s...nel-bakis.html
            2.0 biturbo yok onun yerine 2.0 cdti 165 hp var active select 1.6 170 hp 0-100 9.9 almak istedigim bir araçtı hayal kırıklıgına ugradım 96.000 cok yüksek bir rakam
            2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
            Gerçek pilot

Yorum

oha ya dolu bır dızel almak 150 mılyar napıyor bunlar ya e250 amg alırım cabrıo 2011 ucuk kacık rakamlar.

Yorum

Opel şaşırma , sabrımızı taşırma ! haha

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
                  Opel şaşırma , sabrımızı taşırma ! haha
                  +1 ben 80 bin tl olur 90 gibi bir rakama alır gibi düşünüyordum 100 tl baz model nedir ya
                  2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
                  Gerçek pilot

Yorum

İşleniyor...
                  X