Duyuru

Collapse
No announcement yet.

astra j görüntü sistemi yardımm..!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• astra j görüntü sistemi yardımm..!

herkese günaydın...

babamın astrasına görüntü sistemi taktırmayı düşünüyoruz... hangisini tavsiye edersiniz??

birde bu edition larda arka kapıda hoparlör yok...

ancak tesisat vardır diye umuyorum ) bilgisi olan arkadaşım varsa yardımlarınız rica olunur

Ynt: astra j görüntü sistemi yardımm..!

Arka kapı hoparlörü tesisatı kapı direklerine kadar geliyor, direkten kapı içine kablo çekilmesi lazım.
    InsigniaTEAM

Yorum

oda iyidir

peki görüntü sistemi önerebilecek arkadaşım yokmu ??

Yorum

Android işletim sistemine sahip olanlardan takın.. mesela necvoxun platinium serileri olabilir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YaheL
          oda iyidir

peki görüntü sistemi önerebilecek arkadaşım yokmu ??
          Yapan yerin işçiliğine dikkat edin, daha önce yapılmış bir araba gördüm, menteşenin yanından bir kablo uzatıp kapı döşemesiyle kapı sacının arasından geçirmişler, hem tüm kablo meydanda görünüyor hemde kablo kopukluğundan temassızlık yapıyordu. Yapan tam bir kasapmış.
          Tesisat için kapıdaki soketi kullansınlar
          InsigniaTEAM

Yorum

maslakta daha önce gidip çok beğendiğim bir usta var ona gitmeyi düşünüyorum.

uzak ama en azından içim rahat olacak.

Yorum

Bazı modellerde kapıya kadar gelen tesisat var. Örneğin benim aracımda sadece hoparlörü yerleştirmemiz gerekti, 10 dakikada işlem tamam. Ancak Edition ise aracınız muhtemelen tesisat çekilmesi gerekecektir. Navi/eğlence sistemi olarak ise Android veya WindowsCE düşünmenize göre önerilerde bulunabilirim. Beklentinizin ne olduğu önemli. Kimisi aracın görünümüne uygun olsun der, kimisi teknolojik olarak özellik arar.

Yorum

İşleniyor...
              X