Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA ABS ve YOL ÇEKİŞ SİSTEMİ IŞIĞI ARZASI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İNSİGNİA ABS ve YOL ÇEKİŞ SİSTEMİ IŞIĞI ARZASI

merhaba izmirde yaşıyorum. 2009 model opel insigniam var 1.6 T aldıktan sonra bakıma soktum yağını falan değiştirttim sağına soluna baktırttım balatalar frenler bakımları yapıldı elektronik sistemler kontrol edildi aracım 0 gibi oldu ancak bakım yapıldıktan sonra abs ile çekiş kontrol sistemi ışığı yanmaya başladı aracı çalıştırdıktan sonra yanmıyor fakat ani fren yapınca yada turbo devreye girince ışıklar yanıyor ve en yakın zamanda servise götürün diye uyarı veriyor
    * neden olmuş olabilir?
    * nasıl çözebilirim ?

Ynt: İNSİGNİA ABS ve YOL ÇEKİŞ SİSTEMİ IŞIĞI ARZASI

Orjinal yazı sahibi: mosumer

merhaba izmirde yaşıyorum. 2009 model opel insigniam var 1.6 T aldıktan sonra bakıma soktum yağını falan değiştirttim sağına soluna baktırttım balatalar frenler bakımları yapıldı elektronik sistemler kontrol edildi aracım 0 gibi oldu ancak bakım yapıldıktan sonra abs ile çekiş kontrol sistemi ışığı yanmaya başladı aracı çalıştırdıktan sonra yanmıyor fakat ani fren yapınca yada turbo devreye girince ışıklar yanıyor ve en yakın zamanda servise götürün diye uyarı veriyor
    * neden olmuş olabilir?
    * nasıl çözebilirim ?
    Sağ ve sol tekerleklerdeki abs sensörlerinden birisi bozulmuştur,yenisi ile değiştirebilirsin. Bence birisi bozuksa ikisini de yenile...
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Bence araç liftteyken çalıştırılmış, tekerlerden biri elle çevrilmiş vs ya da ona benzer bir şey olmuş.
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Abs kablosu temassızlık yapıyordur genelde bu sorunun kaynağı bu kablo
        2010 1.6T Cosmo

Yorum

60-70 liralik bir kablo,serviste degistirirler baska bir sikinti olucagini dusunmuyorum.
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
          X