Duyuru

Collapse
No announcement yet.

beyaz ampul

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• beyaz ampul

abiler sizlere de danışarak kırmızı astra j aldım. aracım sport + still paket 1.6 cdti 136. motor olarak alt devirler çok iyi üst devirlerde ise araç 160 civarı beygiri hakediyormuş yani alt devirler çok güzel geliyor fakat üst devirlere geldikçe o isteklik gidiyor yani klasik dizel motor özelliği. babamda 2014 makyajlı insignia var ve akşamları babamın aracından inip benim araca binince farları yetersiz buluyorum. farları xenon yapmadan beyaz ampule geçireyim diyorum hatta astra için değil ama başka marka araç kullananlardan philips in 5000 k modelini iyi bulduklarını duydum. benim aracın ampul tipi h7 modelmiş galiba tam bilemiyorum ama bunu diyorlar . şöyle bir model buldum http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...seti-140692948 sizce nasıl bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı acaba
    2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
    2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Ynt: beyaz ampul

Birkaç gün sabredersen yeni bir ürün sipariş ettim, gelince test edeceğim. eğer iyiyse sana linkini veririm sen de sipariş edersin.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Mavi boyalı beyaz ışık veren ampüller önünüzü aydınlatma performansı şuankilere göre daha düşüktür. Şehir içinde sorun edeceğinizi zannetmiyorum fakat karanlık bir yolda kısalar yetersiz kalabilir.Hem performans hemde beyaz ışık için en iyisi xenon. Ancak aracınız farları merceksiz olduğu için karşıdan gelenin gözünü alacaktır.

Yorum

Mavi boyalı ampullerden verim alınmaz, sadece psikolojik olarak (çakma) xenon efekti verir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
          Mavi boyalı ampullerden verim alınmaz, sadece psikolojik olarak (çakma) xenon efekti verir.
          amacım mavi yapmak değil sadece sarıdan biraz daha beyaza dönük olması yoksa maviden nefret ediyorum
          2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
          2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Bugün beklediğim ürün geldi, birkaç gün test edeyim, bilgi vereceğim. Kısa farlar içi led ampuller getirttim. Fiyatı da uygun sayılır. xenon kadar, bakalım eğer xenonlar kadar iyi aydınlatıp karşıdakini de kör etmiyorsa linkini paylaşırım.

Yorum

İşleniyor...
            X