Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forum yapısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Forum yapısı

hayırlı cumalar. forumu takit etmek için öneride bulunmak istiyorum

Yeni konular sayfasında: link href kısmına "?goto=newpost" ekleyebilirmisiniz. BULLET kısmına tıklamak zorluk yaratıyor.

birde forumdaki yazıları okumakta zorlanıyorum. yazı fontu ve boyutuyla oynayıp daha rahat okunabilir hale getirebilirsiniz

font öneri : BlinkMacSystemFont
    font size 16px uygun olur

https://css-tricks.com/snippets/css/system-font-stack/
    ilgili sayfadaki yazılar nasılda okunaklı ve anlaşılırlar

Bir zorluk yaşamamıza rağmen yine de hem pc'den hem mobilden foruma tekrar baktım ama bir zorluk görmedim açıkçası.
    Örnek verilen sitenin içerik görüntüsü daha sade olduğu için büyük yazı güzel görünebilir ama forumlarda bu eksi olabiliyor.
    Bu konularla ilgilenen arkadaşlarımızın şuan bazı işleri olduğu için net birşey diyemiyorum ama müsait olduklarında bakıp bir yorum yapabilirler belki.

Yeni mesaj atılan konularda, konu isminin sol tarafındaki yeşil buton okunmamış son mesaja gidiyor. telefonda tıklamak zor ama zoom yapıp basılabiliyor.
    Son düzenleme: cagri; 08.07.2018, 23:02.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Bir zorluk yaşamamıza rağmen yine de hem pc'den hem mobilden foruma tekrar baktım ama bir zorluk görmedim açıkçası.
      Örnek verilen sitenin içerik görüntüsü daha sade olduğu için büyük yazı güzel görünebilir ama forumlarda bu eksi olabiliyor.
      Bu konularla ilgilenen arkadaşlarımızın şuan bazı işleri olduğu için net birşey diyemiyorum ama müsait olduklarında bakıp bir yorum yapabilirler belki.

Yeni mesaj atılan konularda, konu isminin sol tarafındaki yeşil buton okunmamış son mesaja gidiyor. telefonda tıklamak zor ama zoom yapıp basılabiliyor.

yeşil buton "bullet" zor oluyor evet.

mevcut düzende bir miktar ekrana yaklaştığımda görebiliyorum yazıları net olarak. belki benim oturuş pozisyonum veya ekran ile mesafemden kaynaklanıyor. 16px yapınca gayet net okuyabiliyorum.
      şu an ben forumu bu şekilde kullanıyorum zaten. 16px olarak chrome extension büyük okuyorum forumu

https://chrome.google.com/webstore/d...jhadmkdbcldfcb

You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.

Yorum

Bende bir öneride bulunmak isterim.
        Forum ana sayfada en son yazılmış ve cevaplanmış 10 veya 15 konun tarih saat sıralama esasına göre görülmesi gayet uygun olurdu. Cevap yazılan konu tekrar toplist olacak şekilde görülmesi çözüm arayan arkadaşlara çabuk ve çoklu fikir sağlamış olacak.
        '' Son faaliyetler '' sekme şeklinde değil de 10-15 mesajı menü yazıları ile konu başlıkları arasında sadece başlık şeklinde görülmesi. ör. '' recruit adlı üyemiz 2016 insignia 1.6 cdt hakkında bir kaç soru konusunu başlattı ''
        Mevcut hali ile güncel sorulan veya konuşulan konular kendi başlıkları altında pek fark edilmiyor gibi.

Bu durumda foruma giren her üye ilk karşılaştığı şey son konuşlan 15 konu başlığını görmüş olacak. Bu durumda daha hızlı cevaplar, veya fikirler sunulabilir.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Reklam yada yanlış anlama olmasın diye yazıların üstü çizildi.Yukarıdaki mesaja Örnek teşkil etmesi açısında resim.
          Adsız2.jpg

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Aslında ana sayfanın altın da kişinin okunmadığı en son mesajlar bulunmakta okudukça sıralama değişir okunan gider okumadiginiz mesajlar gelir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X