Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Telefon tutucu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Telefon tutucu

herkese merhaba
    arkadaşlar insignia’nızda telefon tutucu için ne tür ürünler kullanıyorsunuz?

Teşekkürler

Cama vantuzla takılan telefonu 3 yönden tutan modellerden kullanıyorum. Havalandırma ızgarasına takılan mıknatıslı modeller telefonun düşmesine sebep oluyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bende her ikisinden de bulunmakta. Cama takılanlar sallanıyor eğer camla arasında ki kol uzunsa, havalandırmaya takılanlarda ortadaki dikey olanlarda tam duramıyor ama sol ve sağda ki ızgaralarda yatay olduğu için sağlam duruyor ve telefonu da güzel tutuyor.
      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Cama vantuzla takılan telefonu 3 yönden tutan modellerden kullanıyorum. Havalandırma ızgarasına takılan mıknatıslı modeller telefonun düşmesine sebep oluyor.
          Sen bizim telefon tutucumuzu kullanmamışsın anlaşılan cool biliyosun, yukarıda Fatih abinin paylaştığı magnetin üstüne birde damla sticker yapıştırdım ona rağmen tutuyordu, şimdi damla stickerı çıkardım direk metalden tutuyor, taş gibi maşallah:
          InsigniaTEAM

Yorum

Bizim tutucu baş köşede. Kıyamıyorum kullanmaya

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bizim telefon tutucusuna nasıl ulaşabilirim?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
                Bizim telefon tutucusuna nasıl ulaşabilirim?
                +1. ihihi
                İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
                Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

yakar_35 cankaan_x yanlış hatırlamıyorsam 2 sene önce yaptırmıştık, o zamanki buluşmamızda dağıttık, devamı yok malesef. Buluşmalara katılanlar kazanıyor
                  InsigniaTEAM

Yorum

Çağrının dediği gibi Promosyonları ekip içindeki kıymetli sponsorlarımızın desteği ile yapıyoruz ve büyük etkinliklere katılan üyelerimize ücretsiz olarak dağıtıyoruz bu sebepten promosyonlar dağıtıldığı dönem bitiyor işin ticaretini yapmadığımız için stokta ürün kalmıyor
                    Bu güne kadar yaklaşık 25-30 farklı promosyon dağıtmışızdır ve bazı üyelerimizi kullanmayıp ürünleri sakladığını biliyorum bize vermiş olduğu değer den dolayı onlarada ayrıca teşekkür etmek istiyorum

Bir Ara InsigniaTeam logolu çorap yaptırmıştık üyelerimizden biri ben bunu giyemem dedi bu benim için çok değerli ayaklarımın altına alamam dedi buradaki sevgi saygı muhabetin vermiş olduğu bir sonuç olarak değerlendirmişti.

Etkinliklerimize katılanlar her türlü kazanıyor sizleri de bekliyoruz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İzmir'deyim ama İstanbul'a yolum düşerse etkinlik olsun olmasın sizlerle bire bir yüz yüze tanışıp iki muhabbetin belini kırmak isterim. İnsigniateam ailesinin hatırası olacak ürünleri bencede güzelce paketleyip korumaya almalı,hatıra sonuçta.

Yorum

İşleniyor...
                      X