Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 insigna turbo 1.6 180 hp lpg fikri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2011 insigna turbo 1.6 180 hp lpg fikri

Slm arkadaşlar bu araca lpg taktırmak istiyorum yakıt tasarufu için performans fazla düşermi ve hangi marka tüp kullanayım landeron mu yoksa prsing mi ne onumu acafa fikirleriniz için şimdiden tşkler

Öncelikle hoşgeldiniz

Kendinizi Tanışma bölümünde tanıtır mısınız?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Prins,KİTMTM,BRC,Tekefleks...
      2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Bnede prins var.
        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
          Bnede prins var.
          Aracı sorunsuz kullanıyor musunuz? Ahmet Bey bir çözümden bahsetmiş konu olarak. Ancak kendisine ulaşamadım.

Yorum

Öncelikle hoşgeldiniz, bende de prins var aracın ilk sahibi taktırmış. Şimdi taktırcak olsam yerli bir kit taktırırım buna ek olarak AFR ayarı yaptırırım. Çünkü prins kitlere yetkili servis harici kimse müdahale edemiyor. Yetkili servislerinde AFR ayarından haberleri yok... Forumda detaylı bilgiler mevcut.
            Faydalı link;
            http://lpgayari.com/neden-afr-ayari/
            Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
            +DVD 800 Navi
            +19" Jant
            +Prins Vsı 1.0

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitgasgil View Post
              Öncelikle hoşgeldiniz, bende de prins var aracın ilk sahibi taktırmış. Şimdi taktırcak olsam yerli bir kit taktırırım buna ek olarak AFR ayarı yaptırırım. Çünkü prins kitlere yetkili servis harici kimse müdahale edemiyor. Yetkili servislerinde AFR ayarından haberleri yok... Forumda detaylı bilgiler mevcut.
              Faydalı link;
              http://lpgayari.com/neden-afr-ayari/
              Hoş bulduk, teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mh90 View Post

Hoş bulduk, teşekkürler
                Mesajımın büyük kısmı silinmiş, tekrar yazıyorum. Paylaştığınız linki okudum. Ayar yaptırınca sorunsuz bir şekilde LPG ile kullanmak mümkün. Peki siz aracınıza bu ayarı yaptırmayıp nasıl kullanıyorsunuz? Benzinde mi yoksa subap değişerek mi?

Yorum

Devamlı kontrol ediyorum obd portudan yakıt durumunu.(LTFT ve STFT). Araç genel olarak %3 zengin çalışıyor. Ancak openloop kısmı hakkında bir fikrimiz olmadığı için, lpgde iken tabiri caizse kibar kullanıyorum. Sürat yapacağım zaman benzine alıyorum...
                  Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
                  +DVD 800 Navi
                  +19" Jant
                  +Prins Vsı 1.0

Yorum

Prins lpg kitinde (vsı2 sistemi) Afr ayarına gerek yokmuş. Bu ayarı kendisi otomatik olarak yaptığını söyledi yetkilisi
                    Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Bende sürekli olarak bakımlarını aksatmadan hem lpg sistemimin hemde aracın kendi yetkili servisinde bakımlarını aksatmadan yaptırırım. Arabanızda çocuk gibidir zaten ilgilenmezseniz mızmızlanıyor
                      Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                      X