Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Faydalanırken Faydalı Olalım Lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Faydalanırken Faydalı Olalım Lütfen

Affınıza sığınarak forum üyelerine genel olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Malumunuz özellikle forumumuzun teknik bilgilendirme bölümlerinde bir çok kullanıcı soruları ve problemleri paylaşılmış ve paylaşılıyorda. Bende boş zamanımda neredeyse bilgi edinmek maksadıyla hemde keyifli zaman geçirmek için okuyorum her konuyu, Fakat her forumda hastalık olan;

-Problemle karşılaş
    -Foruma sor
    -Tavsiyeleri ve bilgileri al
    -Sonra ortadan kaybol, Sonuç ne oldu nasıl çözüldü söylemesemde olur(!)

mantığı gerçekten hiç hoş değil. Burada bir çok kişiden faydalanıp değerli vakitlerini alıp sonrada amaaan işimi gördüm yeter diyip çekip gitmek yakışık almıyor.
    Belkide sizin sorununuz bir çok arkadaşa çözümü açısından yol gösterir nitelikte oluyordur. Ve bir çok arızanın büyümeden önlenmesine sebep oluyordur.

Lütfen sorunlarınızın sonuçlarını bilgilendirmek maksadıyla hatta gidişatı forum üyeleriylede aynı konunuzdan paylaşırsak daha doğru olacağını düşünüyorum.

Zaten FORUM mantığıda bunu gerektirmiyor mu?

Saygılar ve Sevgilerle...
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Ynt: Faydalanırken Faydalı Olalım Lütfen

Aynen abi çok doğru
    2014 Beyaz İnsignia 1.6 T 170 HP Cosmo+Stil Paket(19 Jant+Deri Koltuk+Bose Ses Sistemi)- Ayna Altı Led-Photon Xenon Pro Kit-Tavan Kaplama-4 Çıkış Egzoz
    NAMI DİĞER "GEMİCİK"
    '34 JU 7764'

Yorum

Katiliyorum+5555
      F30 Sport+

Yorum

aynen bende katılıyorum, bu sefer coğu konu çöp oluyor

Yorum

Mesela bir konu okudum adam benzinli aracına 15.000KM bakım yaptırmış. Sonra motor sesi artmış azalması gerekirken, bunu sormuş, birileri fikir yürütmüş servise sor demiş, sonucu beklemişler, ama birdaha yazmak yok... Ben şahsen merak ediyorum neden motor vuruntulu çalışmaya başlamış bakımdan sonra, hangi servis ilgilendi sonuç ne oldu ?? Hepimiz için önemli bence.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Güzel bir bulgu ama çözümünü merkezi olarak yapmak çok zor üyelerimizin daha duyarlı daha bilinçli olmaları lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Genelikle öyle değilmidir zaten? Bu hepimizin yapısında, doğasında var. Bir konuda başın ağrır, çözüm araştırırsın. Arayıp sorarsın okuyup araştırırsın ve bir şekilde çözümü bulursun. O iş artık çözüme kavuşmuştur ya, kafanda bittiyse bu iş geri dönüp de bir sonraki insana faydası olsun diye bir bildirim yapmayı düşünmezsin. Bu nedenle pek çok bilgi arada kaynayıp gidiyor. Bazen de hep bilinen şeyler yaşanır ve insanlar bıkmıştır artık aynı şeyleri söylemekten. Yeni gelen kişi de okumaz eski konuları. Sonra da sitem eder kaç gündür kimse cevap yazmadı diye.

Ey çözüm bulup da bulduğu çözümü paylaşmayan kişi.
              Geri gel ve anlat bize nasıl çözdün bu işi
              Tak fişi bitir işi
              "Söz, söyleyenin sıfatıdır"

Yorum

tavsiyenize katılıyorum

Yorum

Belkide en heyecanlı yardım etmek isteyenlerden biriyim. Böyle olunca elimden şekerim alınmışa dönüyorum.
                  CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                  SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

çok doğru bir tespit bir çok konuda sorun ve önerileri okuyoruz ancak sorunun nasıl çözüldüğü boşlukta kalıyor . Bu konuda daha duyarlı olmak gerekiyor. clapclap
                    [URL=http://s1347.photobucket.com/user/serdarsemerci/media/Mobile%20Uploads/07%20ycj%2033/fbd6a128-67c0-4ebe-9883-c3653bb12d5c_zpsaf5994b4.jpg.html]

Yorum

İşleniyor...
                    X