Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia team turkey tapatalk'a TAŞINMALI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia team turkey tapatalk'a TAŞINMALI

Daha etkin daha profesyonelce olabilmemiz icin insignia forumun TAPATALK'a taşınması gerektiğini dusunmekteyum bu sayede herkes daha etkin ve faydalı olabilir birbirine,
    Tapatalktan araştırdım ve bulamadim umarim yetkili birisi bu önerimi görüp gerekli adımı atar
    saygilarimla..

Ynt: Insignia team turkey tapatalk'a TAŞINMALI

Oneriniz icin tesekkurler

Mevcut formun yapisinin ve versiyonunun yukseltilmesi gerekiyor ve koklu degisiklik oldugu icin tapatalk kullanamiyoruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir an önce geçmeliyiz..
      Beyaz 1.6 T Cosmo Flexride DVD800 Infinity

Yorum

Bunun icin gereken neyse yapılmalı olduğuna inanıyorum artık hersey daha pratik ve kullanisli olduğu için bizim web sitemiz kullanissiz geliyor ve etrafimda ki insanlar niçin yok olsa kullanırız orası karışık diyor, herkesin bilgisine ihtiyacimiz var.
        Burada emek verilmiş 6 yıl var ben yeni üyeyim ama kullanisli olmasını ve cok cok daha etkin olmasını isterdim.
        Yinede takdir, siteyi kurarken cefayı cekenlerin benimkisi nacizane bir fikir,
        Bir kac bilişimci arkadaşım var eger sitede herkes isterse hiçbir bilgimizi kaybetmeden gecirebilirsek nemutlu bizlere

Yorum

Passat forumunda bile var Fatih abicim bilmem artık

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Sedat abi katılıyorum passat forumda bile var, ve artık gerçekten insignia da pazardan baya baya isirmaya başladı inanıyorum marka taraftarligi yavas yavaş azalacak ve insanlarımız kaliteyi kullanacak☺

Yorum

Tapatalk bana çok kullanışsız geliyor, bizim forum yapımızın kendi mobil eklentisi mevcut ancak Fatih abinin dediği gibi bazı değişiklikler gerekiyor.
              Bu konu daha önce de defalarca gündeme getirildi, şahsen ben açıklamadan yoruldum
              Bazı planlar programlar var, Tapatalk'ın daha ötesinde düşüncelerimiz de var, zamanını bekliyoruz
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                Tapatalk bana çok kullanışsız geliyor, bizim forum yapımızın kendi mobil eklentisi mevcut ancak Fatih abinin dediği gibi bazı değişiklikler gerekiyor.
                Bu konu daha önce de defalarca gündeme getirildi, şahsen ben açıklamadan yoruldum
                Bazı planlar programlar var, Tapatalk'ın daha ötesinde düşüncelerimiz de var, zamanını bekliyoruz
                9
                Valla abi suan goz önünde olunca bu o yüzden dile getirdm, actiktan sonra farkettim ki defalarca dile getirilmis üzüldüm açıkçası gereksiz gibi konu açmış olmaktan, varsa imkanimiz konuyu kapatabiliriz

Yorum

Benimde bir önerim var aktif üyelerden aylık 10 TL az aktiflerden 5 TL üyelik ücreti ..ziyaretçilerden 1TL toplanıp bir havuz olusturulsun..) bu para forum icinde etkinlikler , katılamayanlara hediyeler vs.... harcansın..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İnsignia günleri olur Altın günü gibi. Sonra her döngüde şanslı kişiye aksesuar alınır
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                      Benimde bir önerim var aktif üyelerden aylık 10 TL az aktiflerden 5 TL üyelik ücreti ..ziyaretçilerden 1TL toplanıp bir havuz olusturulsun..) bu para forum icinde etkinlikler , katılamayanlara hediyeler vs.... harcansın..
                      Aktif üyelerden 1 TL, az aktiflerden 5 TL, ziyaretçilerden 10 TL yapalım ki herkes aktif olsun
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        Orjinal yazı sahibi: insgna44
                        Aktif üyelerden 1 TL, az aktiflerden 5 TL, ziyaretçilerden 10 TL yapalım ki herkes aktif olsun
                        Bu fikir daha iyi çağrı.. ihihi

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

bugün Fatih abiye mesaj attım ama bu konudan haberim yoktu benden çok yaşayacak bu konuyu açan kardeşim

Yorum

İşin içine para girince samimiyet gider ama gönülden desteklere her zaman kapımız açık.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Elimizden geldigince maddi manevi desteğe açığım fatih abi bu arada aktif olarak görebilirsiniz beni burada bildirim gelmeyince elim ayağım titriyo foruma ihanet ediyor gibi hissediyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X