Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Brandası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç Brandası

Kullandığım otopark açık otopark olduğundan aracıma uzun zamandır özellikle kuş pisliği etraftaki ağaç reçineleri ve güneşe karşı korumak için araç brandası yaptırmak istiyorum. Mevcutta kullandığım brandam eskidi. Düşündüm ki bu tarz birşeyi sitedeki abilerimden kardeşlerimden de yaptrımak isteyen olabilir. Tekstil işinde olup yönlendirme yapabilecek olan olursada süper olur. Hatta bide site logosu koyulabilirse tadından yenmez.

Ynt: Araç Brandası

Eğer açık otoparksa kesin kumaştan yapılmalı, diğerleri (parlak miflonlular) boyayı yakıyor.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Branda kullanipta memnun olan duymadim hic
      F30 Sport+

Yorum

Branda aslında kapalı garajda fazla kullanılmayan araçlar için iyi bir şey. Her gün aç kapa uğraşılmaz

Yorum

Ben de bir süredir tenteden yapılan portatif kapalı garajları düşünüyorum ama tekstilden anlayan birisi sayesinde boyaya zarar vermeyecek bir brandaya da varım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bende aşağıda linkini verdiğim üründen aldım ama hata mı ettim acep?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...uflo-174412507

ürün açıklamalarında anlatılan özellikler güzel ama yukarıdaki mesajarda anlatılanlar içime şüphe düşürdü açıkçası.

Yorum

Birincisi çok pahalı, ikincisi dediğim gibi güneş altında kullanmayın bu ürünü, boyayı yakar, cila falan da işe yaramaz, boyatmak gerekir

Yorum

en garanti kapalı garaj

Yorum

Bakın sanırım bu ürün yeni, yarın sipariş edeceğim

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2984456/detay/

Yorum

İşleniyor...
                  X