Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia_Team_Logosu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia_Team_Logosu

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
    Estağfurullah ne demek Çağrı kardeşim. Yanılmıyorsam orjinal Corel dosyasını sana göndermiştim di mi?

Ayrıca, Aşağıda ki logo çalışması ve

Sticker çalışmasında da bir sorun yok di mi?

abi bana birkaç corel dosyası göndermiştin ama bende corel yüklü olmadığı için hangisi nedir bilemiyorum ihihi ihihi
    ama psd olarak gönderdiğin çok işime yarıyor 10.000piksellik logo mesela
    bi bakıyım c**ckli corel bulabilirsem kuruyum, eminim pshop'dan daha iyi programdır
    InsigniaTEAM

Yorum

Corel çok iyi programdır

Çağrı abi transparent çalışmayı sol üst köşeye at derim görüntü bozukluğundan kurtulur forum

Yorum

evet ya onu hatırlattığın iyi oldu
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
          Estağfurullah ne demek Çağrı kardeşim. Yanılmıyorsam orjinal Corel dosyasını sana göndermiştim di mi?

Ayrıca, Aşağıda ki logo çalışması ve

Sticker çalışmasında da bir sorun yok di mi?

abi bana birkaç corel dosyası göndermiştin ama bende corel yüklü olmadığı için hangisi nedir bilemiyorum ihihi ihihi
          ama psd olarak gönderdiğin çok işime yarıyor 10.000piksellik logo mesela
          bi bakıyım c**ckli corel bulabilirsem kuruyum, eminim pshop'dan daha iyi programdır
          Arkadaşlar öncelikle selamlar aranıza astra dan sonra geçen ay odak tan aldığım cosmo insignia ile katıldım ve foruma üye oldum .Bu logoları bende arabamda görmek istiyorum ama ben bunları tabelacıda mı bastırabiliyormuyum pek bilgi sahibi değilim ve ölçüler nasıl olacak yada nasıl temin edebilirim şimdiden teşekkürler .

2014 INSINGNIA 1.6 SIDI AT 170 bg TURBO Sedefli Mahagony Kahve COSMO + STİL PAKET

Yorum

En yaygın popüler uygulama kapı altı aydınlatması şeklindedir.
            http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=11280.0
            Verdiğim bağlantıda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.
            Uygulamayı (İstanbul) Avrupa yakası için Odak Dinamik'de , Anadolu yakası
            için Kaminaripark'da yaptırabilirsiniz. Ailemiz üyelerine %20 indirimli
            fiyat 80.- tl uygulanıyor

Yorum

İşleniyor...
            X