Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsigniaTeam Anahtarlık

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Fatih Bey paket elime ulaştı, çok teşekkür ederim.

Yorum

Merhabalar, eğer anahtarlık bulunuyorsa bende almak isterim ücreti karşılığında

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Fatih Bey paket elime ulaştı, çok teşekkür ederim.
        Arkadaşlar bilgi olarak paylaşmak istedim, Fatih Bey anahtarlık için ücret talep etmiyor fakat öyle sanıyorum ki anahtarlık yok, çünkü bana -sağolsun- çeşitli ürünler göndermiş ancak anahtarlık yoktu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Arkadaşlar bilgi olarak paylaşmak istedim, Fatih Bey anahtarlık için ücret talep etmiyor fakat öyle sanıyorum ki anahtarlık yok, çünkü bana -sağolsun- çeşitli ürünler göndermiş ancak anahtarlık yoktu.
          Aaaa , Hayır anahtarlık ta gönderdim kesin kargo esnasında ya içinden düştü alala

Sağlık olsun diyelim bir daha göndeririz söz verdik

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Tüh, ben de bundan korkmuştum. Hocam göndermenize gerek yok, zahmet etmeyin... Kısmet değilmiş...

Yorum

[B][I]Fatih bey merhaba,elinizde varsa anahtarlık talibim

Yorum

Kocaelindeyim bende yan kelebek için sticker ve anahtarlık arıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Yorum

Fatih bey anahtarlık sticker varsa elinizde rica etsem bana gönderebilirmisiniz ankarada yaşıyorum.

Yorum

Slm eğer insignia team li olduğumuzu belli eden ürünler mevcut ise satın almak isterim anahtarlık vb. şeyler güzel olurdu

Yorum

Acaba insigniateam dükkanı mı olsa artık? Çanta,anahtarlık,güneşlik,araç çakı kiti vb. ürünlerin satışı olsa orada nasıl olur acaba?

Yorum

İlk baştan beri aklımda ama kötü düşüncelere yer vermemek adına girmedik bu işe. Yoksa severek yapacağım bir şey. Üstümüzdeki tişörtümüzle, masadaki bardakla, cebimizdeki anahtarlıkla, kafamızda şapkayla vs. bir tarz oluşturmak. Markalar kendi bünyelerinde buna yer veriyor, mesela Opel'de www.opel-collection.com var. BMW'nin ürünlerini anlatmaya gerek bile yok zaten.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Bence yapılmalı.Kötü düşünce sahibinindir.

Yorum

Bu işler düşünce olarak süper ama iş gerçeğe bindiği zaman sıkıntılı işlerdir şöyle bir durum olsa her üye en az 5 ürün alsa bu iş yürür gider ama ayda yılda 3-5 kişi için sticker, anahtarlık vs.. satışı ile değirmenin suyu dönmüyor. Aslında Bmw nin yaptığı gibi ücretli üyelik sistemine geçip her üyeye özel hediye paketi yapılabilir.

Kişiler olarak Bizler maliyetine katlanarak etkinliklerimize katılan üyelerimize özel hediyelerimiz oluyor. Bizler için ağır oluyor ama gönülden oluyor candan oluyor hal böyle olunca değerli oluyor bir çok üyemiz bizim dağıttığımız hediyeleri evlerinde en güzel köşelere koyuyorlar ve hatırası var diye saklıyor bu çok önemli gönül bağlantısının sonucunda oluyor.

Gönüller bir olsun dostluk daim olsun.

Yorum

Ben ürünlerin buluşmalara katılanlara bilabedel verildiğini biliyorum, hatta insigniateam çantasına bayıldım (instagramdan sordum sağolsun hesap yöneticisi katılımcılara yalnızca verildiğini belirtti) @falcomX dediğinize katılıyorum senede 3-5 ürünle bu değirmenin suyu dönmez haklısınız. Ancak ürünler çok sembolik karlar ile satılırsa bence talepte hatırı sayılı bir miktar gözlemlenebilir diye düşünüyorum. Yada forumdaki kıdeme göre de ürünler satılabilir. Tabii siz bu işlerde üstadsınız, bana davulun sesi uzaklardan hoş geliyor olabilir

Yorum

Stormhan fikirleriniz bizim için önemli zaman zaman kendi içimizde yaptığımız toplantılarda fikirleriniz değerlendiriliyor

İstanbuldamısınız ?

Yorum

İşleniyor...
                                X