Duyuru

Collapse
No announcement yet.

9 Şubat 2019 Geleneksel Kış Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Arkadaşlar Gün geldi çattı bir kaç gün sonra topuk yaylasına çıkacağız hazırlıklarınızı iyi yapın aracınızın suyunu yağını kontrol edin lastiklerinizi kontrol edin ve en önemlisi kendinizi hasta etmeyin neşeli ve güzel bir hafta sonu bizi bekliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arkadaşlar Bu günkü aldığım bilgiye göre Topuk yaylasında kar var ve ekipmanlarınızla gelin kışlık lastiğiniz yoksa bile en kötü araçlarınızda zincir olsun.

Yorum

Hadi inş. yağar orda kar var mı diye soruyor çocuklar

Yorum

evet kar var

Yorum

Rahmetli derken klavyemde zorlanıyorum, Emre kardeşimizi de ziyaretiniz çok iyi olacak. Bizden de dua ve selam iletin.

Yorum

Hepimize kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Sayılı saatler kalmışken bir hatırlatma geçiyim.

- Yolda foto video çekimi yapacağım, bu sebeple konvoydan kopup gitmemenizi rica ederim
                - Foto/video çekerken arabanın 4lüleri yanacaktır, bu zamanlarda çekim yapılan arabanın arkasında sabit beklemeyin lütfen, çekimden sonra öne yada daha arkalara geçmelisiniz ki diğer araçlar da foto çekilebilsin.
                - Müsait ortamlarda Insignia Grand Sport'ları bir arada (GSi ile birlikte), Astra OPC ile Insignia OPC'yi bir arada fotolayacağım, bu yüzden anlayışınızı rica ederim
                - Toplanma noktalarında Insignia'ları mümkün olduğunca bir arada park etmeye çalışalım, başka araçlarla karmaşık görüntüler vermeyelim.
                - Foto/video çekimi için zaman zaman bir arabadan diğerine geçmek için durup geride kalabilirim, basıp gitmeyin
                - Fotoğrafı çekilen arabayı çok sıkıştırmamanızı rica ederim.

Düzenli koordinasyon için herkes kendine telsiz alsın demiştim ama kimse almadığı için yapacağım el kol hareketlerini yanlış anlamamanızı rica eder, keyifli yolculuklar dilerimihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

Show must go on
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Elinde olan veya olmayan sebeplerden dolayı katılamayan dostlar için haber niteliğinde paylaşımlar..

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

Yorum

Ankara’ya sağ salım döndük, darısı yolda olan arkadaşlara. 2013 den bu yana keyifle katıldığımız ve aile havasında geçen buluşmaların bir başkasını daha başarıyla gerçekleştirmiş olduk. Organizasyona, katılımcılara ve emeği geçen herkese tesekkur ediyorum.

Bir sonra ki buluşmada görüşmek üzere...

Yorum

Antepli Üstadım Alinin mekanındayız. Çekmeköy İstanbulda yolu geçen varsa buyursun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alp View Post
                            Ankara’ya sağ salım döndük, darısı yolda olan arkadaşlara. 2013 den bu yana keyifle katıldığımız ve aile havasında geçen buluşmaların bir başkasını daha başarıyla gerçekleştirmiş olduk. Organizasyona, katılımcılara ve emeği geçen herkese tesekkur ediyorum.

Bir sonra ki buluşmada görüşmek üzere...
                            Gecmiş olsun.

Yorum

Çok güzel bir hafta sonu oldu. Yolculuğumuz gidiş ve dönüşte kazasız belasız ve keyifli geçti Hamd olsun. Organizasyon çok başarılıydı, emeği geçenlerden allah razı olsun, hiç bir sıkıntı yaşamadık. Bizim ufaklık sessiz olsaydı daha iyi olurdu ama... özellikle Ali kardeşimizin (antepli üstadım) yerinde bayağı bir ses çıkardık. İmece usulüyle susturmaya çalıştık ama olmadı. Hoş görünüze çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Yalnız tatlımı yiyemedim valla aklım tatlıda kaldı, neyse bir dahaki sefere inaşallah.
                              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Yayla yine huzur doluydu Emeği geçen, katılım sağlayan, isteyip de gelemeyen herkesin yüreğine sağlık. Hediyeler için teşekkür ederim hepsi ayrı bir hatıra, evde gördükçe de hoş bir an yaşatmaya devam edecekler. İstanbul ekibini uğurladıktan sonra 4 gibi yayladan ayrıldım gölün etrafında bir kaç kare yakaladım en kısa zamanda paylaşacağım =)
                                Son düzenleme: omfaya; 11.02.2019, 09:52.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
                                X