Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Autoshow

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Meşhur olmuşum 3 sn

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Tebrikler

obaa
      obaaobaa
      obaaobaaobaa
      obaaobaaobaaobaa
      34HZD10

Yorum

Tebrikler Abi
        2011 Cosmo Flexi Ride Navigation...

Yorum

Yakışır Fatih abi... obaaobaaobaaobaa
          2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Reis sen zaten meşhursun.. idolsün alfasın moderatörsün.. bana öyle geliyorki ilerde opel türkiye ceo luğu bile olabilir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

O aracı bizim üyeler tanıtsa inanın konuya daha hakim ve etkileyici olurdu.Fatih Bey'in İnsignia markasına kattığı değer bu CEO'dan kat be kat fazla olduğunu düşünüyorum. İnşallah gün gelir Moderatörümüzü hakettiği bu makamda görürüz.O zaman biz indirimlerimizle, opel türkiye de İnsignia satışları ile mutlu oluruz hep birlikte.
              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Vay arkadaş ya, Rae de çıkmış, tam ben çıkacakken sahne değişiyoroleyy
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                  Reis sen zaten meşhursun.. idolsün alfasın moderatörsün.. bana öyle geliyorki ilerde opel türkiye ceo luğu bile olabilir..
                  Abartmamak lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                  X