Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul için Maç Başlıyor 24-12-2011

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbul için Maç Başlıyor 24-12-2011

Orjinal yazı sahibi: 34SRK61
    sosyal aktivitelerin yanı sıra saygılı seviyeli ve ölçülü bi gruba dahil olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.herkese şimdiden teşekkürlerimi sunup emeği geçenleri kutluyorum
    ve hızlı
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
      Kamil Abi, insanlar güzel, ortam güzel, ee arabalarımız da güzel doğal olarak fotolarımızda çok güzeller.. Maşallah diyelim, Gülşah ablamın da ellerine sağlık, teşekkür ederiz
      Ahmet cim güzel insanların bir arada oluşundan doğan güzel sinerji bu her şey güzel olunca sonuş kaçınılmaz güzel oluyor, kahretsin işte
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
        Fotolar süper Kamil bey paylaşım ve çekim den dolayı hem yengeye hem de sana teşekkürler.
        Açıkçası böyle uyumlu bir arkadaş grubu ancak herkesin çabası ve katkıları ile olur.
        Hep beraber Nice güzel etkinliklere inşallah.
        Nurettincim böyle güzelliklerin yansımasını paylaşmamak olurmu hiç ( asıl biz teşekkür ederiz, bizide böyle güzelliklerle beraber olup, yaşamaya dahil ettiğiniz için.)
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

İşleniyor...
        X