Duyuru

Collapse
No announcement yet.

5 Aralık 2010 buluşması ardından......

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 5 Aralık 2010 buluşması ardından......

saat 13 15 gibi tem yoluna okmeydanından bağlantımı yaptığımda.. Seyyah arkadaşımızla Fatih (facomx) arkadaşımızı gördüm. Fatih yine atraksiyonlarla yol alıyordu.. köprü çıkışında buluştuk. arkasından diğer arkadaşlarda geldi hafif soğuk ve yağmurlu birazda esintili .İstanbul havasında Avrupa yakası arkadaşlar toplanıldı. Gökhan yine yazlış adrese gitti ) boğaz içi köprüsünden karşıya geçti.. daha sonra ataşhir opette anadolu yakasından gelenlerle toplandık . hep birlikte haraket ettik ..( mekana doğru=çamevi kuzu çevirme...) oraya yaklaştığımızda 2 tane ufak diyorum .. Allah (c.c) büyüğünden saklasın hafif hasarlı 2 arkadaşımız kaza geçirdi.. biraz moral bozukluğu le mekana vardık.. tabi sıkıntımızın problemini hallettikten sonra.. bu hadise olmasaydı tadından yiyemeyeceğimiz (hani derler ya yemede yanında yat ) bir toplantı oldu ........yemekler yendi.. çaylar içildi. sohbetler edildi .. gzüel bir toplantıydı Herkese teşekkürler ederimmm........
    Arkadaşlarada tekrar geçmiş olsun derimm...
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Ynt: 5 Aralık 2010 buluşması ardından......

çok qeçmiş olsun abi nasıl oldu kimlerin araçları? umarım kötü bi durum yoktur Allah esirqesin abi can sağolsun...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Buluşmaya katılan herkese teşekkür ederim, nice buluşmalara..

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Keyifli bir buluşma oldu bütün gelen arkadaşlara burdan teşekkür ediyorum çok keyifli oldu gerçekten güzel bir mekandı akşamın sonunda klan arkadaşlarla sahile indik gökhan için yaşgünü kutlaması yaptık ve evlerimize sağ salim ulaştık

Bir sonraki buluşmalara sizleride bekliyoruz .

Şunu öğrendik istanbul trafinginde konvoy halinde gitmek çok zor ısık problemlerinden dolayı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kolay değil ..maksat zoru başarmada .. kolayı herkes başarır
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Allah beterinden saklasın..Buluşma güzel oldu gerçekten.Ailemle birlikte hoş bir haftasonu geçirdik.Katkısı olan tüm arkadaşlara buradan teşekkür ederim.
            Gökhan55 doğum günün tekrar kutlu olsun..
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

bencede keyifli bir buluşmaydı emeği geçen herkese teşekkürler....
              F30 Sport+

Yorum

Bütün herkesi tebrik ediyorum.Hepinize selamlar!!!

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Cihan bir sonrakine kaçışın yok

Yorum

evet abi kaçış yok bidahakine 1 haftadır ağır grip olmuştum daha yeni kendime geliyorum

Yorum

Pazar günü gelemedim çok özür dilerim ama hayırlı bir iş oldu Nurettin beye de söylemiştim araba bakmaya gidicem ama gelmeey çalışıcam die , araç beklediğim gibi çıktı ve bugun 3 gibi devrini yapıyoruz.

Yorum

Hayırlı olsun

Yorum

keyif bozucu küçük bi kazanın dısında hersey cok keyıflıydı, cok guzeldı, zaman su gıbı akıp gectı, katılan, emeği gecen herkese tesekkuler.... gelemeyen arkadaslar yine çok şey kaçırdı

Yorum

foto yokmu?

Yorum

Merhaba Arkadaşlar
                              Dünkü buluşma için normalde belli olmasa da hazırlık aşamasında güzel bir Takım (Team) çalışması sergilendi.
                              Bunun sonucunda katılım da her zamankinden daha yuksek oldu.
                              Yeni arkadaşları aramızda görmek beni fazlası ile sevindirdi. Eski arkadaşlardan da katılım iyidi.

Toplantıda öne çıkan konular:
                              1.) Birlikte hareket etmemizin önemi.
                              2.) Fatih beyin (Fcomx) altını çizdiği Araçlarınız ile ilgili sorunlarınızı ona iletmeniz.
                              3.) Araçların kullanımı ile ilgili bilgili alışverişi.
                              4.) Sticker ve club çıkartması için Tolga beyin de öncülüğünde bir çalışma yapılması

Tabiki yemekler de çok lezzetliyidi. Turşunun bile yeri başkaydı
                              Insignia Team'in bir de Gurme takımı diye bölüm açsak yeridir.

Gelelim tatsız olaya....
                              Hepimiz yetişkin insanlarız. Kurallar ve yapabileceklerimiz hakkında yeterince farkındayız. Sorumluluklarımızı da üstlenmeye, araçlara bindiğimiz andan başlamış bulunuyoruz...
                              Fakat Club yetkilileri olarak elimizden gelebilecek düzenleme ve kuralların üzerine gitmek gerektiği ve Kolon halinde hareket ve ulaşım konusunda biraz düzenlemeye ihtiyaç olduğu tecrube ile sabitlenmiş oldu.
                              Bunun ile ilgili bir Konu açıp tartışma yapalım ve örneklerle best practice denilen sonuca varmaya çalışalım.
                              Klubteki katılım arttıkça konvoy halindeki geziler içinde bir yönetim kurallar şekli kaçınılmaz oluyor.

Herkese Insignia ile maximum keyif ve iyi yolculuklar dilerim.

Bir sonraki büyük buluşmaya herkes ufaktan ufağa düşüncelerinde hazırlıklara başlasın !

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                              X