Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ereğli yıkama günleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ereğli yıkama günleri

Birkaç pazardır kovalarımızı, malzememizi alıp Opel servisinin içinde bulunan benzinlikte buluşup araçlarımızı yıkıyoruz(Bu hafta ben yıkamadım ama). Ve logolarımızı da tazeledik

2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Ynt: Ereğli yıkama günleri

Bu da daha önceki haftalardan

Yorum

Tebrikler clapclap clapclap clapclap clapclap

Araçlarınıza bahar temizliği yapmışsınız ne güzel

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Normalde hep kendim yıkarım aracı.. gecenlerde her zman bıraktığım otopark ta yıkattım.. Bir kaç ayda bir değişen yikamacilardan biri sağolsun arka camdaki sticker ı fazla tazikle kopartmış.. sizdeki sticker lar güzelmiş yaa..)

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Elinize sağlık çok güzel olmuş Deniz Abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
            Normalde hep kendim yıkarım aracı.. gecenlerde her zman bıraktığım otopark ta yıkattım.. Bir kaç ayda bir değişen yikamacilardan biri sağolsun arka camdaki sticker ı fazla tazikle kopartmış.. sizdeki sticker lar güzelmiş yaa..)
            Ama uzakta olmak zor tabi, bize sticker falan hikaye
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
              ....
              Uzaklarda olmak zor değil

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                ....
                Uzaklarda olmak zor değil
                ihihi

Yorum

Maşallah. Ama böyle bahar temizliği olmaz. Sil süpür bitti yok öyle.

Fitiller temizlendimi? Arap sabunu ile yağlandı mı ? Koltuklar temizlendimi ? Tavanı temizlediniz mi ? Menteşeler ve diller sıvı gres ile yağlandı mı ?
                  CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                  SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Tebrikler clapclap clapclap clapclap clapclap

Araçlarınıza bahar temizliği yapmışsınız ne güzel
                    Mazi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Çok cici
                      Sonunda iş bitince , gün batımında geriye yaslanıp izleyerek keyfinize keyif kattınız mı ?
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Teşekkürler hepinize

Nurettin hocam bu sefer pek keyf yapmadık. Zaten İlhan abi ince çalışıyor. Geçen baktım 1.5 saatte bitti araba gün batımı falan kaçtı yani

Ben kendim yıkamayı pek sevmiyorum aslında ama yıkadıktan sonra baktım ki benim bile çok özenmeden yıkadığım yıkama, yıkamacınınkinden daha iyi. Malzemelerimiz de var hem muhabbet, güzel bir ortam oluyor.

Stikırları İlhan abi yaptı. Dediğine göre kağıt çok kaliteli değilmiş ama olsun denemiş oluruz diye yapıştırdık. Birde burda da arada yabancı araçlar görünce ilk baktığımız tanıdık biri olur diye stikır oluyor. Hatta Düzceden Emre benim arabadaki stikırı yolda görmüş ben molaya durmuştum bir baktım yanıma geldi. Güzel olduydu. Böyle güzel tesadüfler olur belki diye gözlerimiz arıyor stikırları.

Stikır yaptıramayan arkadaşlar; Kingdragon, Murat hocam. Burda reklamcı yapıyor isterseniz yaptırıp yollarım no problem, demeniz yeter

Murat benimde yan camlardakiler hafif deforme oldu ama 1-2 sen oldu sanırım takalı. Sivri uçları tüylendi gibi ince kaldığından silerken falan zamanla oluyor sanırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denz
                          Teşekkürler hepinize

Nurettin hocam bu sefer pek keyf yapmadık. Zaten İlhan abi ince çalışıyor. Geçen baktım 1.5 saatte bitti araba gün batımı falan kaçtı yani

Ben kendim yıkamayı pek sevmiyorum aslında ama yıkadıktan sonra baktım ki benim bile çok özenmeden yıkadığım yıkama, yıkamacınınkinden daha iyi. Malzemelerimiz de var hem muhabbet, güzel bir ortam oluyor.

Stikırları İlhan abi yaptı. Dediğine göre kağıt çok kaliteli değilmiş ama olsun denemiş oluruz diye yapıştırdık. Birde burda da arada yabancı araçlar görünce ilk baktığımız tanıdık biri olur diye stikır oluyor. Hatta Düzceden Emre benim arabadaki stikırı yolda görmüş ben molaya durmuştum bir baktım yanıma geldi. Güzel olduydu. Böyle güzel tesadüfler olur belki diye gözlerimiz arıyor stikırları.

Stikır yaptıramayan arkadaşlar; Kingdragon, Murat hocam. Burda reklamcı yapıyor isterseniz yaptırıp yollarım no problem, demeniz yeter

Murat benimde yan camlardakiler hafif deforme oldu ama 1-2 sen oldu sanırım takalı. Sivri uçları tüylendi gibi ince kaldığından silerken falan zamanla oluyor sanırım.
                          Çok teşekkürler, söylemeniz bile yeterli, ben biraz da Murat'ı kızdırmak için öyle dedim

Yorum

Sticker bahane muhabbet şahane... bende burdan yaptirabilirim aslindada kafa yormuyoruz forumda var zatem ornekleri..soylemen yeterli abi... gercekten guzel olmuş o acidan soyledim abi..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

8.11.2016 yıkaması.
                              İki gündür bizim burada havalar ılık ılık esiyor. Yağmur yağabilme ihtimaline rağmen muhabbet olsun diye Selçuk ile yıkamaya gidelim dedik. 1 tane kaçak, 1 mazaretli, 1 tanede yolda olan üyemiz olmasına rağmen insignia ruhuyla toplandık. Oradayken 2 arkadaşımız daha geldi. yıkama, muhabbet, gazoz derken geceyi bulduk.

http://youtu.be/YAN28_-VWwA

Yorum

İşleniyor...
                              X