Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Su tutmayan uygulama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Su tutmayan uygulama

[B][I]Yaklaşık 3 hafta önce aracımın kaputuna,farlarına ve tamponuna deneme amaçlı uygulama yaptım. Dün de aracımı yıkadım ve hala ilk uygulama yaptığım gibi etkisinin sürdüğünü gördüm. Video çekip sizinde bu üründen yararlanmanızı istedim. Öncelikle araçta heryere uygulayabiliyorsunuz.
    İnşallah videoyu yükleyebilmişimdir . Şunu da belirteyim,hiç bir şekilde aracım artık su tutmuyor. Videodan sonra bi gazla bütün aracıma komple uyguladım
    Son düzenleme: cagri; 04.11.2018, 23:19.

https://youtu.be/Qnbr-pnIVDY

videonun adresi.
    Son düzenleme: cagri; 04.11.2018, 23:18.

Yorum

Kış aylarında sürüş kalitesini artıran bir uygulama

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Wax cila ürünleri suyun kaymasını sağlar, ürüne göre ortalama 6 ay-1yıl arası özelliğini korur.
        turtlewax orta seviye bir ürün, her yerde bulunabilir.
        Çok özel veya bulunmayacak bir şey olmadığı için reklam olmaması adına işletme adını kaldırdım.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Kış aylarında sürüş kalitesini artıran bir uygulama
          Aynen abi,yağmurlar gelebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
            Wax cila ürünleri suyun kaymasını sağlar, ürüne göre ortalama 6 ay-1yıl arası özelliğini korur.
            turtlewax orta seviye bir ürün, her yerde bulunabilir.
            Çok özel veya bulunmayacak bir şey olmadığı için reklam olmaması adına işletme adını kaldırdım.
            Çağrı merhaba,ben en uygun o firmadan neredeyse piyasa fiyatının yarısına aldığım için yazdım.Arkadaşlarda alırken ucuz fiyata tedarik etsinler diye.Yoksa reklam olarak değil.

Yorum

İşleniyor...
            X