Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul Anadolu yakasında oto kuaför önerisi rica ediyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul Anadolu yakasında oto kuaför önerisi rica ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, malum tatil bitti, süreki araç içinde olunca ufak tefek kirler oluştu.. Tümünü giderecek, pasta-cila ve çok detaylı temizlik yapan, denediğiniz ve ÖNEREBİLECEĞİNİZ bir oto kuaför var mıdır.

Oto kuaför için gitmedim ama oto yıkama olarak ve kullandığı malzeme açısından 216 Oto Yıkama Kavacık'ı tavsiye ederim. Sahibi Özden Bey titiz biridir.
    Avrupa yakası için de Farmas Auto 3M (Yenibosna Starcity yanında) 'i tavsiye ederim.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
      Oto kuaför için gitmedim ama oto yıkama olarak ve kullandığı malzeme açısından 216 Oto Yıkama Kavacık'ı tavsiye ederim. Sahibi Özden Bey titiz biridir.
      Avrupa yakası için de Farmas Auto 3M (Yenibosna Starcity yanında) 'i tavsiye ederim.
      Çok teşekkür ederim, Kavacık'ı deneyeceğim.

Ratip dışında kimseden ses çıkmadığına göre herkes aracını kendi temizliyor galiba

Yorum

Geçenlerde Velibaba semtinde bir oto kuaföre (Mar.ara bir harfi bilerek eksik yazdım.) 350 TL karşılığında pasta cila yaptırdım. 5 saat sonra aracı aldığımda jantlarda hala çamur ve kaybolacağı iddia ettiği kılcal çiziklerin işlem sonrası hepsinin gözüktüğünü gördüm. Sileceklerin ve kaputun altına sıkışmış sonbahar esintilerinin yaprakları romantik anlar yaşamam için olduğu gibi bırakılmış.
        İşçilik berbat, kalite berbat, hizmet berbat. Arayıp durumu söylediğimde getirin bir kez daha yıkayalım gibi bir şeyler söylediler. Pasta cilaya başlamadan bu aracın güzelce yıkanması gerekmiyor muydu... İlk ve son gidişim oldu oraya. Yakacıkta bir marka vardı uçuk fiyattan dolayı uzak duruyorum.
        Şimdi başka yıkamacıda 25 TL ile geçiştiriyorum.
        Dolayısı ile henüz tavsiye edebileceğim biri yoktu.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Çok teşekkür ederim, Kavacık'ı deneyeceğim.

Ratip dışında kimseden ses çıkmadığına göre herkes aracını kendi temizliyor galiba
          Gerçekten çok derin kirlenme yok ise iyi bir APC alıp kendiniz temizlemeniz daha iyi olacaktır bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post

Gerçekten çok derin kirlenme yok ise iyi bir APC alıp kendiniz temizlemeniz daha iyi olacaktır bence.
            Çok derin birşey yok ama bu işi yapanlar, uygun malzemelerle benim bu işi yapacağım sürenin yarısında daha iyi yaparlar ki geçmişte örneklerini gördüm. O yüzden iyi bir kuaför aradım. Zaten bulamazsam kendim yapacağım ki kimse mal sahibi kadar özenmez zaten :-)

Tavsiye ve öneriler için çok teşekkür ederim.

Yorum

Merhaba,

Anadolu yakasında Detailing 216 firmasını önerebilirim. Gerçekten güzel işçilik çıkarıyorlar. Bir kaç foto koydum. Parlaklık ve kadifemsi doku hissi gerçekten çok güzel.
              Ekli Dosyalar

Yorum

Altunizade meguiars
                Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

İşleniyor...
                X