Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracımın ekranında oluşan çizik ve lekeler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracımın ekranında oluşan çizik ve lekeler

Tekrar merhabalar artkadaşlar formumuza yeni katıldım. 2000 model 2.0 160 hb cosmo aracımı yeni aldım. aracımın dvd800 ekranında cizik ve lekeler mevcut. sanki temizlik veya korozif maddelerden dolayı ortada bir matlaşma olmuş gibi. bunu düzeltmek için herhangi bir ürün varmıdır?çözüm için degerli fikirlerinizi alabirmiyim?

Ynt: Aracımın ekranında oluşan çizik ve lekeler

O ekranın üzerinde ince bir tabaka şeffaf bölüm vardır. O değişebilir.
    O yoksa, dokunmatik ekran değişimi.

Plastik çizik giderici + pamuk ile dairesel harkeketle bastırmadan giderilebilirde. Daha da çizebilir.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Evet hocam bende arada kaldım iyice leş etmeyeyim dedim acaba başına gelmiş birisi varmıdır bakalım.

Yorum

Sonax plastik çizik giderici ile çok ufak bir alana kulak pamuğu ile lokal denenebilir. Çizmiyor ise devam. Ki çizeceğini zannetmem. Farlara da uygulamıştım.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Sırf bu yüzden ekranı değiştirdim yeni ekranın üzernede tabletlere yapılan ekran koruyucu yaptırdım şimdilik bir sorun yok
          İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
          2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roadrunners
            Sırf bu yüzden ekranı değiştirdim yeni ekranın üzernede tabletlere yapılan ekran koruyucu yaptırdım şimdilik bir sorun yok
            Kesin çözüm

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçen gün cesaretimi toplayıp giriştim ekrana. Sonuç olumlu çizikler neredeyse tamamen kayboldu. Ben sonax extreme cockpit reiniger mateffect ürününü kullandım. Plastik temizleyici ve yenileyici olarak geçiyor. Meg plastix e göre daha soft bir ürün tavsiye ederim..
              Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
              +DVD 800 Navi
              +19" Jant
              +Prins Vsı 1.0

Yorum

Geçmiş olsun basit bir şekilde çözmüşsünüz.

Yorum

İşleniyor...
                X