Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Koltuk temizliği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Koltuk temizliği

Bugün koltukları bir elden geçireyim dedim. Önceki sahibi sağolsun itina ile bakmış. Önce hafif nemli bezle koltuktaki lekeleri yumuşattım, ardından auto kit koltuk temizleyici ile komple uyguladım, sonrasında temiz nemli bezle üzerinden geçtim. Sonuç öncekine göre baya iyi oldu.

Elinize Sağlık 10 numara olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bayağı değil çok çok iyi olmuş elinize sağlık. Kumaş kuruduktan sonra da tamamen, gözlemlediniz mi eski lekelerde belirme var mı ?
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Akşama doğru tamamı ile kurumuş olur, tekrar foto atarım. Teşekkür ederim.

Yorum

Çok farketmiş...Ellerinize sağlık....

Yorum

Tamamen kuruduktan sonraki hali bu şekilde.

Yorum

Elinize sağlık benim koltuklarda bej rengi ve su deyse bile leke oluyor sizin kulland~ğınız ürün köpük gibi mi sürdükten sonra emmesini bekliyor musunuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mamlamoz View Post
                Elinize sağlık benim koltuklarda bej rengi ve su deyse bile leke oluyor sizin kulland~ğınız ürün köpük gibi mi sürdükten sonra emmesini bekliyor musunuz?
                Köpük şeklinde 2 dk. bekleyip, siliniyor. Kiri kendi içinr aliyor.

Yorum

Elinize sağlık, tertemiz olmuş. Bende Turtle Wax'ın ürünün kullanmıştım. Bej koltuklarımda gerçekten gözle görülür temizlik yapıyordu. Aracın içinide hafif limon kokusu kaplıyordu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                    Elinize sağlık, tertemiz olmuş. Bende Turtle Wax'ın ürünün kullanmıştım. Bej koltuklarımda gerçekten gözle görülür temizlik yapıyordu. Aracın içinide hafif limon kokusu kaplıyordu.
                    Teşekkürler. Genel olarak yıllardır kimyasal koku kullanmıyorum. Onun yerine Eczanelerde satılan limon, lavanta, vb... yağları alıp arabamın köşesine gözle görülmeyecek yerlere sürüyorum. Hem uzun süren hafif bir koku oluyor, hem de kimyasal kullanmamış oluyorum. Tavsiye ederim.

Yorum

kursat42 Aldığımızdan bu yana bir kere içeriye sıkmadım koku. Bazen bagaja bir kaç fıs würth'ün mavi şişesinen sıkıyorum, çok az geliyor kabin içine kokusu. Sizin yöntemiz daha doğalmış.

Yorum

Elinize sağlık güzel olmuş.Bende sıvı arab sabunuyla temizliyorum ayda bir. Arab sabunu da güzel temizliyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OPELCİİİİ View Post
                          Elinize sağlık güzel olmuş.Bende sıvı arab sabunuyla temizliyorum ayda bir. Arab sabunu da güzel temizliyor...
                          Arap sabunu asit olarak çok kuvvetli, en etkili temizleyici olarak biliyorum. Ne kadar suya karıştırıyorsunuz, denemek isterim.

Yorum

Arap sabunu renk solmasına neden olabilir başka çözümlere yönelim derim.
                            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                            2.0 CDTI
                            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kursat42 View Post

Arap sabunu asit olarak çok kuvvetli, en etkili temizleyici olarak biliyorum. Ne kadar suya karıştırıyorsunuz, denemek isterim.
                              yarım kova suya 1 kapak döküyorum yeterli oluyor. Silmeyi de hazır satılan naylonsu banyo lifleri var onla yapıyorum.Fazla sulu silmiyorum yüzeysel.Taban halılarını da aynı şekilde siliyorum.Sonra kapılar açık kurumaya bırakıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X