Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jantlardaki cizikler ve boya atmalari

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jantlardaki cizikler ve boya atmalari

Merhaba arkadaşlar jantlarda kenar kısımlarında ve iç kısımlarında cizikler ve boya atmaları mevcut malesef ki 255/35/20 jant ebatları izmirde kime nereye ve ne yaptırabilirim bu kötü görüntüyü halledebilmek için acaba yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bornova'da Batı lastik var,oldukça büyük ve birçok markanın bildiğim kadarıyla Ege bölge bayisi.Bi görüş onlarla.

Yorum

Evet orayı biliyorum arkadaşım hatta ancak onlar sadece satış yapıyorlar onarim vs yapmıyorlar jantlarda

Yorum

Kaliteli bir yer önerebilirler ,bence bir sor yinede.

Yorum

Foruma reklam ve satış amacıyla üye olmak yasaktır.
          Son düzenleme: cagri; 27.07.2018, 09:10.

Yorum

20 inç OPC jant üzerindeki çizikleri gidermek mümkün müdür? Mümkünse ne gibi bir işlem yapılıyor ve bu işi Türkiye'de kim yapabilir?
            1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

[QUOTE=ayberk pehlivan;n612737]Evet orayı biliyorum arkadaşım hatta ancak onlar sadece satış yapıyorlar onarim vs yapmıyorlar jantlarda[

Benim eski renonun jantlarında bozulmalar vardı,orda yapılmıştı.Gayette güzel yaptılar.Bence sen yinede sor.

Yorum

Merhaba, böyle bir işlem sanırım aradığınız;

https://www.youtube.com/watch?v=EpYqJRh6sH8

Ancak bu yapılan jantın kullanım ömrünü ve sürüş güvenliğini tehlikeye atmaz mı? Çünkü bildiğimiz jant tornalanıyor, yüzeyi inceltiliyor. Bilemedim? Fikri olanlar konuya müdahil olacaklardır.

Yorum

Jant tornalamaya çok sıcak bakmıyorum, jant göbeğini tornaya düzgün oturtamazsa yamuk tornalar.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Zaten bu işlemin her aşaması çok hassas, ufak bir hata tüm jantı mahveder.

Yorum

Nacizane yaklaşık 30 senedir tornaların ve talaşlı imalatın içinde biri olarak tavsiyem : Jantlarınızı tornalatmayın arkadaşlar. Mikron seviyesindeki bir salgılı bağlama bile o çapta büyük eksen farklılığına yol açar. Bkın mikron diyorum yani 0,001 mm. Bir tornaya -salgıyı nekadar almaya çalışırsanız çalışın- o çapta bir parçada 0,05 cıvarında bir salgıdan aşağıya bağlama yapamazsınız. Kaldı ki bu rakamları ölçebilecek salgı komperatörlerinin jant tornalayan firmalarda bulunması neredeyse imkansız.

Jant boyama için muhtelif ürünler ve kullanım videoları mevcut. Ben şahsen bu ürünler ile uygulamayı kendim yapacağım.

Son olarak : jantlarınızı tornalatmayın.
                      1.6 T - COSMO - DVD 800

Yorum

İşleniyor...
                      X