Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç yıkama ile ilgili süper belgesel ve dünyanın en büyük yıkamacısı ve bonus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç yıkama ile ilgili süper belgesel ve dünyanın en büyük yıkamacısı ve bonus

Arkadaşlar,

Yıkama ve diğer detailing konusunda çok güzel belgesel History kanalında yayınlandı.
    Araç yıkama ve detailingin geldiği son noktayı gösteren çok güzel belgesel. Mutlaka izleyin.

http://youtu.be/_lPLMVYfn3M

Burdan isterseniz indirebilirsiniz.
    http://netload.in/dateiFWUm12uB6A/De...retsin.rar.htm

Burası da Belgeselde geçen dünyanın en büyük yıkamacısı (Toplam 32.000 m2 alanda kuruluymuş.)

http://www.cloistercarwash.com/
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: Araç yıkama ile ilgili süper belgesel ve dünyanın en büyük yıkamacısı

Ben de izledim bunu üşenmedim film gibiydi...Gerçekten güzel bir belgesel güzel bilgiler içeriyor.Detaycılar mutlaka izlesin.
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

eline sağlık abi teşekkürler..
      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

clapclap clapclap clapclap
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Bence sen de iyi bir detailingçisin
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
            Bence sen de iyi bir detailingçisin
            Sağol Nurettin çok iyi olmasamda ilgiliyim, seviyorum
            Hayalim garajlı müstakil ev almak ve saatlerce detailing yapmak.
            Ama sadece kendi insignama değil tüm arkadaşlarla bu ilgiliyi paylaşmak.

Havalar çok ısınmadan iyi bir yer bulup polisaj partileri yapalım.
            Her hafta bir araba tüm malzemeler benden.

Yorum

plish obaa
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Keyifle izledim hiçbişey israf edilmiyor gerçekten takdire şayan bi toplum.

Yorum

Ynt: Araç yıkama ile ilgili süper belgesel ve dünyanın en büyük yıkamacısı ve bonus

valla benim arabanın sağlam bir bakıma ihtiyacı var bu konuda. kendim yapmaya kalksam rezil ederim, bilen bir ustaya yaptırmam gerek. istanbul'da bu işi hakkıyla yapan bir yer, bir şahsiyet var mıdır güvenebileceğimiz?
                  (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Ynt: Araç yıkama ile ilgili süper belgesel ve dünyanın en büyük yıkamacısı ve bonus

İstanbul da çeşitli yerler var. Ancak ya çok pahalı yada çok güvenilir değiller.
                    Kızıltoprakta Fenerbahçe stadının arkasındaki Meguiars'ı tavsiye ederim.

İstersen bizim detailinglere katıl. Virusu bulaştıraym sana kendin yap.
                    Her zaman en güzeli kendinin yaptığındır. Hiç kimse senin arabana senden daha iyi bakamaz.

Yorum

İşleniyor...
                    X