Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Değişik bir far parlatma ürünü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Değişik bir far parlatma ürünü

http://www.youtube.com/watch?v=Vr2QvFnZj64

Glassylite setindeki Nano Sealant büyük bir buluş olan Japon Sıvı Cam Teknolojisinin bir ürünüdür.

Micro incelikte bir tabaka Glassylite polikarbonat yüzeye hem parlaklık verir hem de hızlı oksidasyondan korur.

Glassylite setindeki Nano Sealant ile ilgili gerçekler

· Japon Sıvı Cam Teknolojisi olarak adlandırılan Japon düşük sıcaklıkta Sol-Gel Teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.
    · Daha iyi koruma sağlamak için polikarbonat far yüzeyinin sertliğini artırır.
    · Farların şeklini bozmaz.. Sadece 2-3 micron kalınlığındadır.
    · Yenileme işlemini tamamlar.
    · Konusunda ilk ve tek bir üründür ve Glassylite setinin içinde vardır.
    · Sıradan pasta cilaya nazaran çok daha uzun süre parlaklığını muhafaza eder.
    · Yeni bir koruyucu tabaka oluşturur. Çıkarılan oksitlenmiş yüzeyin yerine gelir.
    · Cam ve Polikarbonat yüzeyler için uygundur.
    Işık Projeksiyonunu Artırır
    Glassylite uygulamasından sonra, yıpranmış yüzey parlaklığını geri kazanıyor ve far yüzeyinin oksidasyon potansiyelini azaltan Nano Sealant ile koruma altına alınıyor.

Bir Paket Fiyatıdır . Paket içinde 2 ön farınıza yeticek şekilde tasarlanmış malzeme bulunmaktadır
    İçerik olarak : Far zımparası , Nano pasta ,Nano cila,Temizleme mendili bulunmaktadır

sahibinden:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3310550/detay/

kendi sitelerinden:
    http://www.eliftuning.com/Glassylite...i_49022.html#0

işe yarar bir ürün mü acaba? bizim farlarda güneş yanığı yok ama kararma var, polisaj makinası gerektirmeden parlatması ilgimi çekti.
    ürün hakkında bilginiz varmı?
    InsigniaTEAM

Ynt: Değişik bir far parlatma ürünü

İlginç bir urun. Fiyatda iyi. Denenebilir.
    Morpheus
    61 TT 971

Yorum

ÇAĞRI ARABALARLA ALAKALI Bİ TEZ KONSU GELSE İNANA HOCALARI BİLE ŞAŞIRTIRSIN HERALDE ihihi
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

izlemesi bile yordu uygulaması nasıldır artık

Yorum

Bana kalırsa diş macunu çok iyi ve ucuz bir çözüm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre_4758
            kuzen 2005 Corolla aldı birkaç gün önce, eski sahibi farlarına muhtemelen diş macunu sürmüş olacaklar ki far üstünde yanıklar haricinde sararmış bir katman da var bilinen yöntemlerden şaşmamak lazım bence, pleksi yada oto farında kullanılan plastikler kimyasallardan kolay etkileniyor bence.
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              Orjinal yazı sahibi: emre_4758
              kuzen 2005 Corolla aldı birkaç gün önce, eski sahibi farlarına muhtemelen diş macunu sürmüş olacaklar ki far üstünde yanıklar haricinde sararmış bir katman da var bilinen yöntemlerden şaşmamak lazım bence, pleksi yada oto farında kullanılan plastikler kimyasallardan kolay etkileniyor bence.
              Sararmış farlarda gerçekten işe yarıyor,bizzat Freelander üzerinde denedim parladı,yakın zamanda GTC ye uygulayacağım onda pek sararma yok ama bakalım parlayacak mı o da Fakat tabii ki dediğiniz gibi orjinal ürünlerden şaşmamak gerek.

Yorum

Cagri,

Bu isler genelde polisaj makinasi ile pasta ile yapiliyor. Ama amerikalilar herkesde polisaj makinasi olmayacagini dusunerek bu cesit amator uygulamalar cikarmis durumda. Headlight restoration kit olarak satiliyorlar. Bu urunde onlardan biri. Bence ise yarar.
                2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Bu far temizlemeyle ilgili benimde ilginç bir hikayem var.Arkadaşımda 2003 model 5.25d vardı sürekli uzun yolda kullanmaktan taş,sinek v.s derken farlar iyice rezil olmuştu.Bir akşam beni aradı elinde bir çekiçle gelip beni aldı boş bir yere gittik amacı farları kırıp sigortadan değiştirmekti.Çekiçle vurmaya başladı ama kıramadı farı sonra dedim sen çekil bakayım bende vurmaya başladım ama farı kıramadık tabi şok olduk bu arada far iyice rezil oldu.kısa süreli şaşkınlığı atlattıktan sonra eve gidip matkap,tornavida ve pense getirdim,tabi birde ara kablo başladık fara delik acmaya,sonra tornavida ile dışarı biraz çekip pense ile çekmeye.Yaklaşık 2,3 saat uğraştık ancak biraz kırabildik sonra arabayı servise getirmiş adama demiş akşam park ettim sabah bu halde diye.Adam almış bunu kazalı pert bi bmw nin yanına getirmişaraba bildiğin pert ama farları sapasağlam.Anlamış tabi üç kağıt olduğunu ama mecburen değiştirmişler

Yorum

polikarbonat a zararı yoktur değilmi bu yöntemin Sonla elimizde kalmasın ürünler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelistiz
                      polikarbonat a zararı yoktur değilmi bu yöntemin Sonla elimizde kalmasın ürünler
                      Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz
                      InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                      X