Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Atas İdrolak Siparişi verdim. 500 ml. 1/10 konsantre ürün.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arkadaşlar Atas İdrolak Siparişi verdim. 500 ml. 1/10 konsantre ürün.

Arkadaşlar Atas İdrolak Siparişi verdim, 500 ml 1/10 konsantre ürün olarak bölünmüş şişede gönderecekler. Forumlarda okuduğum kadarıyla, uygulaması basit, olumsuz yorum almamış bir hızlı cila çeşidiymiş. Acaba kullanan var mı?

http://www.erdemboya.net/ATAS-IDROLA...-KG,PR-87.html

Linkte video ve tanıtımı mevcut.
    Son düzenleme: kursat42; 24.05.2017, 14:26.

Ben kullanmıştım bunu. Gayet güzel parlatıyor. Çok pratik.

Yorum

Atas ürünleri genel olarak iyidir, f/p ürünüdür. Ancak çok büyük beklentileriniz de olmasın, sonuçta hızlı cila...

Ben de yıllardır Atas Hydrorep kullanıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Atas ürünleri genel olarak iyidir, f/p ürünüdür. Ancak çok büyük beklentileriniz de olmasın, sonuçta hızlı cila...

Ben de yıllardır Atas Hydrorep kullanıyorum.
        Teşekkür ederim. Zaten normal cila işini 2 ayda bir yapıp, her yıkamada bunu kullanacağım. Bir nevi destek cilası olacak.

Yorum

O zaman işinizi göreceğini düşünüyorum.

Yorum

Bugun denedim gerçekten şu ana kadarki kullandiğim en iyi hizli cilalardan birtanesi. Fiyatina makul. Silmesi kolay, ardindan yagmur yağdi, acayip bir boncuklanma oldu.

Yorum

Ben de geçen aldım, inanılmaz bir ürün. Beyaz aracım bile tabir caizse "alev alev yandı"... Üstelik ıslakken uygulandığı için araç çok hızlı kuruyor ve kurutma işlemini de kolaylaştırıyor. Daha da ötesi, inanılmaz ucuz. 1/10 hatta 15 sulandırılıyor, böylece 5-7 litre cila 25-30 liraya mal oluyor ki o fiyata ancak 500ml hazır cila alabilirsiniz.

Eşimin aracı lacivert renk, şu anda Ankara'da olmadığı için uygulama yapamadım ama o araçtaki sonucu merakla bekliyorum.

Hydrorep'i bıraktım, bundan böyle favorim açık ara İdrolak.

NOT : Hydrorep temizleyici cila, İdrolak değil. Yani Hydrorep'i hafif kirli yüzeye uygularsanız tertemiz yapıyor ancak İdrolak'ı uygularsanız kirleri çamur tabakası haline getirip vıcık vıcık oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                Ben de geçen aldım, inanılmaz bir ürün. Beyaz aracım bile tabir caizse "alev alev yandı"... Üstelik ıslakken uygulandığı için araç çok hızlı kuruyor ve kurutma işlemini de kolaylaştırıyor. Daha da ötesi, inanılmaz ucuz. 1/10 hatta 15 sulandırılıyor, böylece 5-7 litre cila 25-30 liraya mal oluyor ki o fiyata ancak 500ml hazır cila alabilirsiniz.

Eşimin aracı lacivert renk, şu anda Ankara'da olmadığı için uygulama yapamadım ama o araçtaki sonucu merakla bekliyorum.

Hydrorep'i bıraktım, bundan böyle favorim açık ara İdrolak.

NOT : Hydrorep temizleyici cila, İdrolak değil. Yani Hydrorep'i hafif kirli yüzeye uygularsanız tertemiz yapıyor ancak İdrolak'ı uygularsanız kirleri çamur tabakası haline getirip vıcık vıcık oluyor.
                İdrolak mükemmel bir hızlı cila. Islakken uyguluyorum, kuruladıktan sonra nemli beze fıs fıs yapıp tekrardan aracı siliyorum, aracım siyah, toz tutmayan en iyi hızlı cila diyebilirim. Bu arada ıslakken uyguladıktan sonra, hortumu tazyiksiz olarak suyun kendi akışı ile yakın mesafeden su tutarsanız, araç üzerinde su kalmadığını göreceksiniz.

Yorum

Arkadaşlar konuyu tekrar gündeme getiriyorum.

İdrolak'ı bir kaç kez daha kullandım, opak beyaz olan aracımda çok iyi sonuç verdiğini, eşimin kullandığı lacivert aracımızdaki sonucu merakla beklediğimi söylemiştim.

Araçtan kısaca bahsetmek gerekirse; 7 yaşında ve maalesef ilk yıllar boyasına hiç bakmadığımız için boyası oldukça soluk durumda. Zaten bu lacivert renk yapısı itibariyle de biraz soluk... Bu araca daha önce pek çok kaliteli wax'ı uyguladım, en son boya koruma yaptırdım ve bir türlü istediğim parlaklığı alamadım. Ancak İdrolak denen mucize ürün, bu araçta bile "showroom parlaklığı" denen seviyede bir parlaklık sağladı, üstelik de etkisi bir sonraki yıkamaya kadar -azalsa da- kaybolmadı.

Bugüne kadar ucuzundan pahalısına pek çok "detailing" ürünü denedim; hiç birinden bu ürün kadar etkilenmedim. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Uygulama rahatlığı da cabası. (Yıkamacı aracı kurulamadan önce spreyleyerek, son bir kez su tutmasını isteyin)

Yorum

İşleniyor...
                  X