Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kaportaya film çekimi yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: kaportaya film çekimi yardım lütfen

400 tl ye kendinize kaput alıp kullanın satarken orjinalini yerine takıp satarsınız
    bence gerçekten gereksiz bir uygulama para tuzağı.taş izi olsa ne olacak kaputu kaplatınca daha mı güzel oluyor sanki.
    sonuç itibari ile bu aracın koltuk döşemesinin üstüne kılıf geçirmeye benziyor.yıllarca o iğrenç kılıf ile aracınızı sürüyorsunuz sonra sattığınız insan o orjinal tertemiz orjinal döşemeleri eskitmenin keyfine varıyor
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Walla kaputu kaplatinca o tas izleri gorunmuyor. ayrica araba siyah olduundan kaputu mat siyah yapinca siritmiyor. ama bence de o paraya degmez. dediginiz gibi bi cikma kaput alip rotuslatsam bu paranin biraz ustu olur zaten

Yorum

Kaliteli kaput filmleri silikon bazlıdır ve neredeyse boya kalınlığındadır standart folyoların koruma özellikleri yoktur. Kaput filmleri aracın üzerinde sıçrayan taşı tutar sonra yavaşça açılarak taşı bırakır (Kaya meteor göktaşı vb hariç) komple aracı kaput filmi ile kaplatabilirsiniz ama taş izi içi 1500 2000 tl vermeye gerek varmı bilmiyorum bu filmlerin de bir ömrü olduğunu unutmayınız belli bir süre sonra yenilemeniz gerekecektir ayrıca film ve folyo gerdirerek oturtulmaz şekil vererek uygulanır işte asıl işçilik kısmı burasıdır aksi takdirde ömür kısalacaktır. Bence kaput ve çamurluk uygulaması yeterlidir daha fazla harcama yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

Yorum

Bende yeni aldığım arabama kaput filmi kaplatmak istiyorum, tavsiye eder misiniz? Sonax'ı tavsiye eder misimiz?

Yorum

Merhaba
            aracımı aldığım ilk gün yaptırdım 1.5 sene sonra kötüleştiği söktürüp tekrardan yeni yaptırdım sonax ve ziebart sordum mikron olarak farkları var sonax tam kaput için ziebarta göre pahalıydı ziebart biraz daha inceydi ziebart yaptırdım memnunum (her zaman olduğu gibi usta önemli) bir süre sonra matlaşıyor ve lekeler oluşmaya başlıyor araba sıcak iken kaputu silmeyin cila yapmayın 1-2 sene gider.
            1.6 SIDI

Yorum

Merhaba Arkadaslar bu gun araci yikattigimda kaput filmini tazlikli suyla filmi kaldirmis arkadas
              Kendim soksem bir zarari olurmu kaputa?
              Yada sokmek icin ne gibi bir islem yapmam gerekiyor?
              Teşekkürler simdiden.

Kork Allah tan Korkmayandan ! ! !

Ahmet Emre

2015 Cosmo 16t Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kosovalı
                Merhaba Arkadaslar bu gun araci yikattigimda kaput filmini tazlikli suyla filmi kaldirmis arkadas
                Kendim soksem bir zarari olurmu kaputa?
                Yada sokmek icin ne gibi bir islem yapmam gerekiyor?
                Teşekkürler simdiden.
                Kendiniz sökmeyin,

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                X