Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seramik Kaplama!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Seramik Kaplama!!

Merhabalar,siparis ettigim aracim 3 gün sonra gelecek. Bayide seramik yapabilecegimi soylediler.
    1.000 lira fiyat verildi,bayinin çalistigi firma 4A diye bir kurulus. Bu seramik icin malzeme ureten bir suru firma var ayni sekilde uygulama yapan bir suru yer var. kafam çok karisik.4A firmasiyla konustum bilgi almak icin. BOdy armour diye bir firmanin Türkiye distributorü olduklarini ve onlarin urunlerini kullandiklarindan bahsettiler. Açikçasi içime pek sinmedi bu konuda görüs ve önerileriniz çok kiymetli benim için. Tesekkur ederim,iyi forumlar herkese
    cCc

Ynt: Seramik Kaplama!!

para tuzağı bu işler.... fırçasız yıkatın yıkattıktan sonrada arada bi cila yapın tamamdır
    F30 Sport+

Yorum

bence de o paraya değmez. o paraya kaç defa cila yapılır. hem de her seferinde cıncık gibi olur
      MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

6 ayda bir yumusak bir pasta + cila ve 3 -5 yıkamada bir sprey cila yeterlidir.
        Para tuzağı.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Başlığa katılıyorum. Seramik kaplamayın! Ben de bu 4A concept firmasına yaptırmıştım. O zaman daha ucuzdu. Garantiden tekrar uygulatmama rağmen hiç memnun kalmadım. Çok çabuk çizik oluşuyor. Benim tahminim benim aracım birkaç ay beklemişti bayide ve beklerken oluşan kılcal çizikleri örtmek için beni ikna edip seramik kaplama yaptılar. İkna etmeselerdi belki de bana sormadan cila veya pasta cila yapacaklardı.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.
            cCc

Yorum

Sanırım kaplatmışsınız fotodan anlaşılacağı üzere.. nasıl memnun kaldınızmı.. seramik bide titanium kaplama var.. 3 ile 5 yıl garanti veriyorlar ama bende güvenemiyorum.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Evet kaplattim, titanium kaplamayla ilgili bilgi ve fikir sahibi degilim ama seramik gercekten faydali buldugum bir uygulama,eski aracimda siyah astra sedan di. Ancak siyah arac kullanan bir kisi bilebilir diye dusunuyorum bakimi inanilmaz zor,kilcal cizikler dahi cok bariz bir sekilde goze batiyordu astrada. Insignia ile seramikle tanistim. Cok soru vardi kafamda sukur ki cok memnun kaldim. Ben arabayi aldiktan sonra da bir arkadasim siyah passat aldi o da sifir aldi araci suan bin pisman seramik yaptirmadigina. Arabalari beraber yikarken bile ben tazzik atsam bile arac paril paril oluyor. Kurularken ustunde cok su kalmadigi icinde sorun olusturmuyor. Ben kuruladiktan sonra iki tane temiz mikrofiber bez ile express cila da atiyorum. Diger bez ilede ustunden tekrar kuruluyorum. Mantik olarak seramigin ustunde cila tutunamaz benim kendi fikrim tabi ki sadece amator bir sekilde yorum yapiyorum. Ama nedense cila attiktan sonra daha hos geliyor gozume. Seramik yaptiracak olnlar yaptiracagi yere dikkat etsinler bana gore tek onemli husus bu.
                cCc

Yorum

Hayırlı olsun.. güle güle kullanın.. bizim burada Malatya-Elazığ çalışan bir firma var.. Herkes seramik kaplatıyor..Bende yeni bir araç alırsam düşünüyorum.. kaplatan arkadaşlar var çok memnunlar.. bakıyorum araştırıyorum.. sıfır araçlara 600 diğerlerine 750 tl fiyat veriyor.. bide daha uzun korumalı titanium seramik var oda 900 tl.. bakalım yeni araç alanada kadar beklemedeyim..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Boya koruma, seramik uygulaması hepside boşuna para harcamanıza neden olacak şeyler. Bu araçları ömür boyu kullanmayacağınıza göre ne gerek var ki. Elden çıkarırken kim size aaa boyasına çok güzel bakmışsınız size fazladan para vereyim diyor? Boya matlaştığı zamanlar pasta cila attırın yeterli.

Yorum

Bu kadar boya takıntısı olan bir millet için bu tarz pahalı uygulamaları gereksiz buluyorum
                      1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                      5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                      6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Henüz birkaç ay önce 100.000 km'de aracımı sattım, sattım ama zor sattım. Gelen herkes kazasız olmasını bırakın abartmıyorum sıfır gibi kaporta bekliyor. "Yahu kardeşim bu araç istanbul içinde 100.000 KM'de kullanılmış ne yapıyorsun sıfır araç almıyorsun" diyorum ama nafile. Boyayı geçtim, en ufak nokta ve çizik var mı yok mu bakıyor. Çizik, göçük gören dönüp gidiyor. Aracınızda değişen, boya, göze batan ezik, çizik varsa çok zor satarsanız. İşte o yüzden ben de çiziklere karşı tedbir arıyorum bu yüzden ayrı bir başlık açtım

Yorum

İşleniyor...
                        X