Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarWax C9 ceramic kaplama uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CarWax C9 ceramic kaplama uygulaması

arkadaşlar selamlar çok uygun fiyata yaptırdığım seramik kaplamayı sizlerle paylaşmak istediğim işçiliği beğendim saolsun sizlerin yorumlarını öğrenmek için paylaşmak istedim

Ynt: CarWax C9 ceramic kaplama uygulaması

Aga eski arabama yaptirmistim komple detayli ic dis temizlik boya koruma kelepir fiyat guler yuzlu hizmet kaliteli iscilik...dusunenler gidip yerinde gorsun1
    1.6 CDTİ SPORT MOHANGAY KAHVE

Yorum

Topram saolasın senin sayende tanıştım maksat usta ile

Yorum

Est agam işimiz olsun onemli opan bu gerisi teferruhat

Yorum

Maşallah çok güzel olmuş
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Güzel günlerde kirletin maşallah...

Yorum

Yani resimlerden işin kalitesini anlayamayız ama sen memnunsan yakından gören olarak o halde olmuştur bu iş. Kaça yaptırdınız ? kılcal çizik varmıydı ? Kaplamadan sonra fark eden neler oldu ? Bu sermaik kaplama gerçekten faydalı bir şeymi ? Yoksa düzenli olarak yıkamacılarda ya da kendimiz boya yüzeyini waxlatmak daha mı mantıklı? ben her yıkamada yıkamacıya aracımda bulundurduğum kendi fiber bezlerimi ve parlatıcı ve koruyucu sprey cila kullanıyorum. Bugunde şuan kargoda olan Fiber sünger şampuan ve leke sökücü ürünlerim gelecek. Fırsat bulursam aracımı kendim yıkayacağım bu hafta
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

ışıl ışıl maşallah, Allah kaza bela vermesin
                InsigniaTEAM

Yorum

Gayet güzel olmuş, güle güle kullanın...
                  2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Ben aracimi alirken bayiide yapmislardi seramik kaplamayi ben bi ekstrasini gormedim acikcasi çizikler var suanda koyu renk oldugu icin belli oluyor..bence cok fazla binespirisi yok..şahsi fikrim bu yönde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
                      Yani resimlerden işin kalitesini anlayamayız ama sen memnunsan yakından gören olarak o halde olmuştur bu iş. Kaça yaptırdınız ? kılcal çizik varmıydı ? Kaplamadan sonra fark eden neler oldu ? Bu sermaik kaplama gerçekten faydalı bir şeymi ? Yoksa düzenli olarak yıkamacılarda ya da kendimiz boya yüzeyini waxlatmak daha mı mantıklı? ben her yıkamada yıkamacıya aracımda bulundurduğum kendi fiber bezlerimi ve parlatıcı ve koruyucu sprey cila kullanıyorum. Bugunde şuan kargoda olan Fiber sünger şampuan ve leke sökücü ürünlerim gelecek. Fırsat bulursam aracımı kendim yıkayacağım bu hafta
                      selcuk bey süper sorular sormuşsunuz ben yakından gördüğümde evet çok beğendim 400 tl ye yaptırdım işçilik dahil yeri ikitelli de aracımı Aralık 2015 te aldım 4-5 defa kendim yıkadım ustanın söylediği hafifte olsa çizikler var ürününün
                      internet sitesi:http://carwax.com.tr/urunler/seramikkaplama/
                      Buradan faydalarını kontrol ettim (Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.) bu bilgilerden sonra iş yerimde bir arkadaşım bu işlerlere çok kafa yormuştu onunla konuşup yaptırmaya karar verdim sizde yaptırmayı düşünürseniz usta ile tanıştırabilirim(pasta geciliyor sonra hare giderici cila sonra t3 alkol sonra seramik ) ürünlrin resimleride aşağıdaki gibi
                      Hare giderici

Cila

T3 alkol

C9 seramik kaplama

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        ışıl ışıl maşallah, Allah kaza bela vermesin
                        amin çağrı cok saol teşekürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tornado
                          Gayet güzel olmuş, güle güle kullanın...
                          teşekürler saolun

Yorum

detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim. Evet yaptırmayı düşünüyorum, lakin niçin piyasanın diğer emsallerine göre ucuz olduğunu anlayamadım. işlem güzelki beğenmişsiniz. siz memnun kaldıktan sonra gerisi önemli değil...
                            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Hayırlı olsun. Fiyatı çok uygunmuş...

Yorum

İşleniyor...
                              X