Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boya Koruma ya da Seramik Kaplama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Boya Koruma ya da Seramik Kaplama

Arkadaşlar hepinize iyi günler;
    boya koruma yaptırmak istiyorum ama forumunda fikrini almak istedim ziebart düşünüyorum bide çok fikrim yok ama seramik kaplamadan bahsettiler görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Herkesin gününün güzel geçmesi dileğiyle...
    2014 SIDI AT6 Cosmo +park&go +bose ses sistemi

Ynt: Boya Koruma ya da Seramik Kaplama

Seramik kaplama güzel oluyor ama sonradan fırça ve sünger izleri maalesef oluşuyor

Ziebart /sonax vs.. bu tür uygulamaları sürekli yaparsanız sağlıklı olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

ziebat ve sonax arasında öne çıkan birisi var mı acaba size göre
      2014 SIDI AT6 Cosmo +park&go +bose ses sistemi

Yorum

yapan usta önemli bence daha önce ziebart yaptırmıştım ben memnun kalmıştım.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bende seramik kaplama olayını bayadır takip ediyorum sanırsam kısa zamanda yaptıracağım yaptırdığımda buradan tecrübelerimi paylaşırım

2010 1.6T 180 HP COSMO KARBON SİYAH DVD800+TURNPUSH+PRİNS LPG+KAPI KOLU+AYNA ALTI+VİTES ALTI+KAPI İÇLERİ+GÖSTERGE PANELİ+ARAÇ İÇİ LED AYDINLATMA

Yorum

Ben aracımı alırken daha plakası bile takılmamışken yaptırmıştım. Birazdan bayinin övmesi ve ısrarıyla olmuştu. Hatta 3 yıl garanti bile vermişlerdi. Kısa zamanda kılcal çizikler oluşmaya başladı. Kıvırmaya çalıştılar ama tazelemeyi kabul ettiler. Görevli eleman "Bizim işimiz bu, 10 kere de gelseniz 10 kere de yaparız" demişti ama genel memnuniyetsizliğimden ötürü 2. defa tazelemeye götürmedim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Ceramicpro iyidir
              2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

İşleniyor...
              X