Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia team logolu paspas.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia team logolu paspas.

Arkadaşlar merhaba linkini verdiğim paspaslardan aldım fiyat zaten bedava. Bağcılar istoçta dükkanları var ben gidip kendim aldım, isteyene kargo ilede gönderiyorlar. Ürün 4 parça ve gerçekten kaliteli. Tüm parçalarda insigniateam logosu ve yazısı var, sürücü koltuğunda olan paspasda klipsler mevcut ve tam oturuyor, diğerlerinde klips yok ama uyum birebir. Ellerinde son 5 adet kalmış, devamı yok, ihtiyacı olan kaçırmasın.

https://urun.gittigidiyor.com/otomob...arca-309140801
    2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Bedava gerçekten
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bu halı paspasları temizlemek zor iş bence. Özellikle soğuk memlekette suyla yıkasan kurumak bilmez.

Kauçuk paspasın altına su kaçınca taban halısına donup yapışıyor. Bunu yaz gelene kadar hiç çıkaramayız
      1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
      5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
      6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Çok uzun zaman önce forum yöneticileri ile böyle bir paspas çıkarma işlemini düşünmüştük ve örnek istemiştik üretici firmadan, gelen ürünleri beğenmediğimiz için istemediğimizi belirtip konuyu kapatmıştık ama bu firma bundan sonra üretim yapıp bir süre boyunca satmıştı görünen o ki şimdi yine satışlarda Bizim iznimiz olunmadan böyle bir şey yapıldığı için bence destek olunmaması lazım bu benim görüşüm ama isteyen alabilir hayırlı olsun güle güle kullanın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Rae View Post
          Çok uzun zaman önce forum yöneticileri ile böyle bir paspas çıkarma işlemini düşünmüştük ve örnek istemiştik üretici firmadan, gelen ürünleri beğenmediğimiz için istemediğimizi belirtip konuyu kapatmıştık ama bu firma bundan sonra üretim yapıp bir süre boyunca satmıştı görünen o ki şimdi yine satışlarda Bizim iznimiz olunmadan böyle bir şey yapıldığı için bence destek olunmaması lazım bu benim görüşüm ama isteyen alabilir hayırlı olsun güle güle kullanın
          Bu ürünler sanırım 2 yıl önce yapıldı çünkü ben daha öncede görmüştüm hatırlıyorum. Satıcıların insigniateam'in varlığından haberi yok toptancılar, ilgili alakalı satıcılar bu ürünlerin bir dönem geldiğini ve ozamandan beri durduğunu söylediler. Dediğim gibi ellerinde 5 adet kalmış paspaslarda kaliteli. 25 tl'ye zararına veriyorlar bence ki bunun yüzde 10'u gg komisyonudur. Orjinal paspas 300 tl isteyen oraya destek olsun

Yorum

Ben az önce sipariş geçtim Vallahi ihtiyacım vardı Özellikle şoför tarafı benim çok kötü halde idi.
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Alanlara hayırlı olsun. Bugün satıcı aradı beni 2 kişinin daha sipariş verdiğini, adamsapple adlı gg kullanıcısının da tüm paspasları almak istediğini fakat elinde kalan son 4 paspasın üzerinde insigniateam yazmadığını sadece logosu olduğunu söyledi bilginiz olsun.

Yorum

İşleniyor...
              X