Duyuru

Collapse
No announcement yet.

47.000 TL Kadar 1.6 T Cosmo Aranıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 47.000 TL Kadar 1.6 T Cosmo Aranıyor

Merhaba arkadaşlar net olarak 47 Bin TL param var bu fiyata İnsignia Cosmo arıyorum. LPG olması Şarttır.

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinizi tanışma bölümünde konu açıp tanıtırsanız seviniriz.

Aradığınız araca gelirsek Allah yardımcınız olsun. 1.6 turboların LPG uyum sorunu bile forumdaki özverili kullanıcılar sayesinde daha yeni çözüldü. Bu yüzden o konuları incelemenizi ve aracı LPG'siz alıp sistemi sizin kurmanızı tavsiye ederim. 1.4 turbolar ise hem o paraya yok hem de üretimde Cosmo yok. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
      Öncelikle hoş geldiniz. Kendinizi tanışma bölümünde konu açıp tanıtırsanız seviniriz.

Aradığınız araca gelirsek Allah yardımcınız olsun. 1.6 turboların LPG uyum sorunu bile forumdaki özverili kullanıcılar sayesinde daha yeni çözüldü. Bu yüzden o konuları incelemenizi ve aracı LPG'siz alıp sistemi sizin kurmanızı tavsiye ederim. 1.4 turbolar ise hem o paraya yok hem de üretimde Cosmo yok. Hakkınızda hayırlısı olsun.
      Teşekkürler hosbuldum yarın ilk işim tanışma konusu açmak olacak. Lpgde ne gibi sorunlar var birde maliyeti bana ne kadar olur? Özellikle 1.6 T 180 HP istiyorum. 1.4lerden uzak duruyorum biraz.

Yorum

Kendim LPG kullanıcısı değilim. Ben de açılan konuları okuyarak öğreniyorum. Size özetleyeceğim bir durum yok maalesef.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu kriterlerde bu fiyata ya ciddi hasarlı ya da 200bin km'yi devirmiş bir araç bulabilirsiniz ancak. Siz düzgün sorunsuz bir 1.6T arıyorsanız min. bir 10bin daha koyun bu rakama bence Ayrıca bir çok malum site var 2.el araç alınıp satılan , orada kriterlere göre bir arama yaparsanız daha çabuk netice alabilirsiniz bence...
          1.6 T - COSMO - DVD 800

Yorum

Belirtmiş olduğunuz fiyata alacağınız araçtan pek hayır göremezsiniz. Hele ki o fiyata LPG'li veriyorlarsa hiç almayın derim.
            Temiz kullanılmış, eli yüzü düzgün bir insignia için min. 50-53 bin tl gözden çıkarmanız gerekmekte.

Yorum

İşleniyor...
            X