Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Wax...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Satılık Wax...

Nail ben saat 10-11 arası eve dönüşe geçmiş olurum.Sabah o saatlerde telefonlaşalım hiç uğraşma kargo falan,ben seni bulurum.Güzergahım sana uygun
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Haklısın Abi de..
      Ben şimdi sabah 7de çıkıcam işten...Uyursam ki büyük ihtimal uyucam öğleden sonra ancak kalkarım...
      Öğleden sonra olsa 10 numara olur 4-5 gibi..benim arabada hanım da..Yoksa ben gelirdim yanına...

Yorum

Yarın telefonlaşırız abii..
        Bakarız yine 0533 650 4824

Yorum

[
          Orjinal yazı sahibi: skydroll
          Yarın telefonlaşırız abii..
          Bakarız yine 0533 650 4824
          Tamamdır,kaydettim seni.Şimdi aradım cebin kapalı herhalde.Ben hep gece çalışıyorum bilgin olsun.Eğer sende geceleri mesai yapıyorsan bu saatlerde bile görüşebiliriz.
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

benim böyle abilerim oldukdan sonra sırtım yeremi gelir ...Aslan abilerim
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Arkadaşım meguiars halen elinde ise alabilirim.
              İNSİGNİA COSMO (2010 M.) / 180 HP / DVD800 /PİANO BLACK/OLİMPİK BEYAZ.

Yorum

Meguiars NXT 2.0 OPC Track Day öncesi kullandık Murat ın arabaya ...Satılcak gibi değil.
                İstersen 1 hafta sonra memlekete geliyorum Ultimate Wax var MEG in kullanmadım henüz ama daha iyi sanırım.
                Ondan alabilirim istek üzerine alıyorum 35-40 TL ye geliyor yaklaşık 75 riyal

Yorum

Ultimate wax katı(paste) ise tamam.Gelirken FK1000P veya AG HD wax bulabirsen acaip sevaba girersin.İstediğin an banka hesabına eft veya sen nasıl istersen ödeme yaparım.Yeter ki beni şu yurtdışı sipariş derdinden kurtar.Yazlıkta amatörce elle pasta cila yapacağım.Meguiars'ın şampuan,ultimate compound,nxt sıvı wax,plastik ve metal bakım ürünleri aldım.Cephaneyi katı waxlarla takviye edersek iyi olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platinum HD
                    Ultimate wax katı(paste) ise tamam.Gelirken FK1000P veya AG HD wax bulabirsen acaip sevaba girersin.İstediğin an banka hesabına eft veya sen nasıl istersen ödeme yaparım.Yeter ki beni şu yurtdışı sipariş derdinden kurtar.Yazlıkta amatörce elle pasta cila yapacağım.Meguiars'ın şampuan,ultimate compound,nxt sıvı wax,plastik ve metal bakım ürünleri aldım.Cephaneyi katı waxlarla takviye edersek iyi olur.
                    Ultimate Paste Wax katı olan...FK1000P veya AG yok buralarda...FK1000P yi bu işleri seviyosan tavsiye etmem...
                    Daha çok koruma amaçlı bir wax...Parlaklık ı daha geride kalıyor.Şimdi sen senede 4-6 kez wax atsan arabana bu wax ı 3 senede anca bitiremezsin bile.İşin zevkini öldürüyor yanii..Bikere yap 6ay dokunma arabaya mantığı zevk vermiyor.

Waxların fotoları topiğin içinde var...
                    http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=3369.60

Sen adres bilgilerini pm den atarsın..Bende gerekli bilgileri TR ye dönmeden veririim sana ok?

Yorum

Nail tamamdır.Sana zahmet bana Ultimate Wax,Dash Trim Protectant ve Supreme Shine ayarla.PM'e bilgileri attım.Ödemeyi nasıl yapacağımı da pm'den bildirirsin.Şimdiden sağolasın.

Yorum

Abi çok geç oldu heralde ama Meguiars NXT wax'ı almak istiyorum? İstanbul Gaziosmanpaşadayım. Nasıl yaparız?
                        Opel İnsignia 1.4 Turbo Edition Elegance Paket + yeni stil paketi+çift egzoz çıkışı.. I love It!

Yorum

Chemical Guys Light Clay Bar Blue - Mavi Hafif Aşındırıcılı z 100gr
                          Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Light- 12 Ay Etkili Wax 200g

http://www.kimyasaladamlar.com/fusso...ax200gr-pmu505

Arkadaşlar ürünleri bir ay önce aldım, kil hiç kullanılmadı 100gr oldugu icin iki kez kullanılabilir.
                          Fussoyla ise bir araba cilalandı,nerdeyse tamamı duruyor orjinal kutusundadır,bölünmüş ürün değildir. Pedini kullanmadım.
                          Kil 30 tl
                          Fusso 70 tl dir
                          ikisi birlikte alınırsa kargo ücretini ben ödeyecem.
                          2015 BEYAZ 1.6 CDTI COSMO ACTIVE SELECT+STILL PAKET

Yorum

İşleniyor...
                          X