Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Tavsiyesi(ilandaki araç)...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç Tavsiyesi(ilandaki araç)...

Merhabalar bilmiyorum konuyu doğru yeremi açtım..Eğer yanlış yerde ise kusuruma bakmayın lütfen...Aşağıdaki ilandaki araç hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71710565/detay

Satıcının söylediğine göre 2013 te lpg takılmış ve 1-2 ay öncede subap değişimini kendisi yaptırmış..Üzerinde landirenzo lpg sistemi takılı dedi.Km biraz yüksek biliyorum..Fakat bütçem ancak 40k civarı..

Ynt: Araç Tavsiyesi(ilandaki araç)...

Ben almazdim. Üslubu beğenmedim. Ayrıca ilan cosmo . Araç elegance.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Kesinlikle uzak durun ,bu enkaz başınıza iş açar ,kenardaki paranızı çöpe atmıs olursunuz,beklemede kalın biraz daha çıkın mutlaka bulunur
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Kesinlikle almayın derim.

Yorum

Aracı bilmem, görmeden anlamak zor , ama bende uslüpten dolayı almazdım

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Bu adam aracını bu tarz bir ilan ile satabilirse ona helal olsun başka bişey demiyorum.İnsan müşterisine biraz ılımlı yaklaşır ,zaten araç allaha emanet bari düzgün bişeyler yazaymış iyiymiş. Bence kesinlikle yanaşmayın ucuz etin yahnisi misali dertsiz başa dert olur.
            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
              Bu adam aracını bu tarz bir ilan ile satabilirse ona helal olsun başka bişey demiyorum.İnsan müşterisine biraz ılımlı yaklaşır ,zaten araç allaha emanet bari düzgün bişeyler yazaymış iyiymiş. Bence kesinlikle yanaşmayın ucuz etin yahnisi misali dertsiz başa dert olur.
              Rahat satar...
              Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

İlan sahibi arkadaşla görüştüğüm kadarıyla araçlar hakkında çok fazla bilgi sahibi değil açıklamadaki sözler banada yanlış geldi biraz..Lakin daha önce 45k fiyat yazmış ve anladığım kadarıyla fiyat verenler hep öldürmüşler fiyatı..türk milleti olarak 90 model şahin e bile boya ve hasar kaydı soran bi millet olduğumuz için aslında çokta haksız değil ..Herneyse fikirleriniz için çok tşk ederim..Araç aramaya devam..

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia
                Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi

Rahat satar...
                Ustad Hatay in hangi ilçedesiniz..?

Yorum

Hafta sonu antakya
                  Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Ustadlar yanlış anlamayında arac bitik vs. o tarafına asla birşey diyemem fakat 2005-2006 vectra temizlerine 35-40 arası istiyorlar...Arac pert değil sigortadan çıkma değil sadece iki yanda boya olması benim için hiç sorun değil..Sirf saticinin tavrina göre araba sececeksek ilanlari yağlayıp ballayan süslü süslü yazı tipi ışıl ışıl şekil ekleyen galericilerden almamız lazım o zaman..

Genel anlamda ilanlarda gördüğüm fiyatlarda temiz denebilecek edition lar 48-50 arası ,cosmo lar 55 ten başlıyor eğer bu paraların altına insignia alma derseniz eyw. derim başka araca yönlenirim..Elimdeki miktar max. 41k ancak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: herzlos1985
                      Ustadlar yanlış anlamayında arac bitik vs. o tarafına asla birşey diyemem fakat 2005-2006 vectra temizlerine 35-40 arası istiyorlar...Arac pert değil sigortadan çıkma değil sadece iki yanda boya olması benim için hiç sorun değil..Sirf saticinin tavrina göre araba sececeksek ilanlari yağlayıp ballayan süslü süslü yazı tipi ışıl ışıl şekil ekleyen galericilerden almamız lazım o zaman..

Genel anlamda ilanlarda gördüğüm fiyatlarda temiz denebilecek edition lar 48-50 arası ,cosmo lar 55 ten başlıyor eğer bu paraların altına insignia alma derseniz eyw. derim başka araca yönlenirim..Elimdeki miktar max. 41k ancak...
                      O zaman abicim arabayı experte göster ciddi birşeyi yoksa al bence, çünkü yanlar boya ise sadece bencede önemli değil, araba bu neticede çöpe mi atılsın her boyanan araba. Genelde o fiyatlara çok sorunlu araba gelir diye millet yazmış böyle, bence baktırmadan bir şey söylemek yanlış , kafana yatıyorsa alacaksın bence

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: herzlos1985

Arkadaşım sen fikir soruyorsun bizde fikir veriyoruz.Tabi bütçeni en iyi sen biliyorsun.Ancak şöyle birşey var kimse normal şartlarda ederinin altında bir fiyata aracını satmaz.Ama sen kafaya koymuşsun ucuza insignia ya bineceğim diye.Öyleyse al gitsin şansın varsa sorunsuz binersin.Allah gönlüne göre versin.
                        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

En mantıklı şeyi kendiniz söylemişsiniz.araca baktırın kafaniza yatarsa alırsınız binersiniz.hayırlısı olsun hakkınızda..
                          2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

Km yüksek. Oldukça kaliteli incelenmeli araç
                            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
                            X