Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnterface yok

Yorum

• interface yok ise, r700 ün konsol arkasından usb girişi olabilir ve oradan uzatma çekmişler.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        interface yok ise, r700 ün konsol arkasından usb girişi olabilir ve oradan uzatma çekmişler.
        Anladım. Aynen olabilir.

Yorum

• Ağzınıza sağlık güzel bir anlatım olmuş.

Yorum

• Evet 3 yılın sonunda 50.000 km olduk bizim kara oğlan. Hem ne zamandır paylaşım yapmıyordum, hem de geçen 3 seneyi özetlemek gerekirse;

Sorunsuz şekilde birlikteliğimiz devam ediyor çok şükür. İlk günkü kadar memnunum. İlk muayenemizi de olduk.
            Hem bir kaç foto atmak hemde son 1 senemizi resimlerle özet geçmek iyi olur,

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Güzel bir yazı olmuş
              F30 Sport+

Yorum

• Arabanın maşallahı var, hala sıfır gibi duruyor
                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                X